اعتراض وزارت امور خارجه به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران

به گزارش اینمن، خبرنگاران: وزارت امور خارجه کشورمان با دعوت از کاردار سفارت یونان به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با بعضی محکومین حوادث 1388 در محل سفارت یونان در تهران اعتراض کرد.

اعتراض وزارت امور خارجه به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرنگاران، به نقل از اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت امور خارجه، وزارت امور خارجه کشورمان به اقدام هیئت مجلسی اتحادیه اروپا در دیدار با بعضی محکومین حوادث 1388 در محل سفارت یونان در تهران اعتراض کرد.

به دنبال اقدام هیئت مجلسی اتحادیه اروپایی در دیدار با بعضی محکومین حوادث 1388 در محل سفارت یونان در کشورمان، رئیس اداره نهادهای اروپایی وزارت امور خارجه در اعتراض به این اقدام مغایر با حسن نیت که به رغم تذکرات قبلی ارائه شده از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بروکسل و همچنین مسئولین ادارات ذی ربط وزارت امور خارجه انجام پذیرفت، شنبه شب کاردار سفارت یونان در تهران را در نبود سفیر این کشور به وزارت امور خارجه دعوت و مراتب ناخرسندی در مورد اقدام مذکور را به اطلاع وی رساند.

کاردار یونان نیز در این دیدار ضمن تأکید بر لزوم احترام به مقررات داخلی جمهوری اسلامی ایران گفت مراتب را به مقامات ذی ربط اتحادیه و مجلس اروپایی منعکس خواهد نمود.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 338

به "اعتراض وزارت امور خارجه به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض وزارت امور خارجه به اقدام هیئت پارلمانی اتحادیه اروپا در دیدار با فتنه گران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید