ایده هایی برای طراحی فنگ شویی اتاق خواب

به گزارش اینمن، فنگ شویی یک فلسفه کامل برای ایجاد تعادل در خانه شما، برای ایجاد هماهنگی در زندگی است. وقتی در مورد ایده های فنگ شویی اتاق خواب فکر می کنید، باید به وسایل الکترونیکی نه بگویید. در حالت ایده آل، تختخواب شما باید مقابل دیواری باشد که از ورودی دورتر است.

ایده هایی برای طراحی فنگ شویی اتاق خواب

فنگ شویی اتاق خواب فقط روشی برای تنظیم سیستم مبلمان شما نیست. فنگ شویی یک فلسفه کامل برای ایجاد تعادل در خانه شما، برای ایجاد هماهنگی در زندگی است. اگر به دنبال یک به روزرسانی التقاطی، سنتی و یا انتقالی، در فضایی هستید که بیشترین اهمیت را دارد، ایده های طراحی اتاق خواب فنگ شویی، مطمئناً حس آرامش را به زندگی روزمره شما اضافه می کنند. برای شروع کار در راه این طراحی، ما قوانین اساسی سبک طراحی خانه فنگ شویی را با شما به اشتراک می گذاریم تا به شما کمک کنیم فضای ذن خود را با سهولت ایجاد کنید.

از ایده های طراحی فنگ شویی اتاق خواب که در تمام خانه شما کار می کنند، تا دکوراسیون مناسب برای تکمیل ظاهر آن، در اینجا بهترین ایده های تزئینات سبک فنگ شویی برای خانه آورده شده است که شما باید آن را بدانید.

شناسه های اساسی طراحی فنگ شویی اتاق خواب

تخت خواب متعادل (پلتفرم ها بهترین گزینه هستند).

درها را بسته نگه دارید.

برای ایجاد تقارن، یک میز کنار تخت در هر طرف داشته باشید.

از قرار دادن تختخواب خود به طور مستقیم با در اتاق خواب خودداری کنید.

یک سر تخت محکم و اساسی.

ملافه و روتختی های طبیعی و ارگانیک.

لیست خرید 41 مدل لباس نوزادی فانتزی و شیک

فضای بدون وسایل الکترونیکی در فنگ شویی اتاق خواب

وقتی در مورد ایده های فنگ شویی اتاق خواب فکر می کنید، باید به وسایل الکترونیکی نه بگویید، زیرا این نوع وسایل حواس شما را پرت کرده و محیطی را ایجاد می کنند که به دور از آرامش است. از تلویزیون و تجهیزات این چنینی دوری کنید و حتما از نگه داشتن تلفن در اتاق خواب در زمان خواب های شبانه خود خودداری کنید.

اهمیت کیفیت هوا در فنگ شویی اتاق خواب

با باز کردن پنجره ها و وارد کردن دستگاه تصفیه هوا، هوا را در فنگ شویی اتاق خواب تازه و پر از اکسیژن نگه دارید. از آنجا که ایده های طراحی فنگ شویی برای خانه، خواستار برخوردی آگاهانه با آلاینده ها است، از روغن های اساسی در مقابل عطرهای سمی استفاده کنید؛ زیرا این مواد دارای خواص درمانی غنی شده هستند.

ایده های رنگ فنگ شویی اتاق خواب

از رنگ های آرامش بخش برای ایجاد تعادل و هماهنگی انرژی فنگ شویی اتاق خواب در هر اتاق استفاده کنید تا جریان انرژی افزایش یابد و از استفاده از عکس های گوناگون و تنالیته های رنگ پوست خودداری کنید.

لیست خرید 39 مدل لیوان کودک فانتزی و شیک

مبلمان فنگ شویی اتاق خواب

بیشتر افراد وقتی به ایده های فنگ شویی اتاق خواب فکر می کنند، یک طراحی مبلمان مطلوب را در نظر دارند. در حالی که طراحی لایه ها به طور حتم یک فاکتور مهم در هنگام ایده های تزئینی فنگ شویی است، فنگ شویی با قطعات متناسب مبلمان شروع می شود. مقیاس هر قطعه را برای هماهنگی مناسب بصری حفظ کنید.

وقتی قطعات مبلمان متناسب را به دست آوردید، وقت آن است که شروع به برنامه ریزی طراحی خود کنید. برای هر اتاق، ابتدا بزرگترین وسایل مبلمان را قرار دهید و سپس راه خود را به سمت کوچک ترین قطعات باز کنید. هنگام در نظر دریافت ایده های فنگ شویی اتاق خواب، اولین اثاثیه ای که باید در آن قرار دهید، تختخواب شماست. در حالت ایده آل، تختخواب شما باید مقابل دیواری باشد که از ورودی دورتر است. همچنین تخت خود را درست در برابر دیوار قرار ندهید. اگر آن را چند اینچ دورتر از دیوار قرار دهید، باعث می شود تا فضای شما کمی بزرگ تر و باز به نظر برسد.

بخش سر تخت خواب خود را در مقابل دیواری قرار دهید که در تقابل با در اتاق خواب قرار گرفته است. بنابراین وقتی در رختخواب نشسته اید، باید روبروی در باشید. در عین حال ایده وسوسه انگیزی است که بتوانید تختخواب خود را در گوشه ای قرار دهید و آن را در مقابل دیوار متمرکز کنید؛ زیرا ایده های تزئینی فنگ شویی فضای خلوت و با حرکت آسان را فرا می خوانند.

جریان فنگ شویی اتاق خواب

هنگامی که قطعات بزرگتر خود را گذاشتید، وقت آن است که شروع به انتخاب و قرار دادن قطعات کوچکتر کنید. هنگام قرار دادن وسایل مبلمان کوچکتر، برای ایده دریافت از ایده های طراحی فنگ شویی اتاق خواب، به این موضوع فکر کنید که چگونه در اتاق خواب خود حرکت می کنید و مبلمان خود را مرتب کنید تا به هیچ وجه در مسیرهای طبیعی رفت و آمد شما نباشند.

خرید اینترنتی 41 مدل چتر شیک و درجه یک

منبع: اتاق
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1117

به "ایده هایی برای طراحی فنگ شویی اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده هایی برای طراحی فنگ شویی اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید