این چهره معروف به خاطر جرم سیاسی محکوم شد

به گزارش اینمن، خبرنگاران : رای شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران - ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی - درباره نعمت احمدی وکیل دادگستری که با نظر هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی مجرم و مستحق تخفیف شناخته شده بود، صادر شد.

این چهره معروف به خاطر جرم سیاسی محکوم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، رای شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران - ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی - درباره نعمت احمدی وکیل دادگستری که با نظر هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی مجرم و مستحق تخفیف شناخته شده بود، صادر شد.

احمد مومنی راد، سخنگوی هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی، یکشنبه 27 مهر 1399 خبر از برگزاری دومین پرونده جرم سیاسی در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران با حضور هیات قضایی به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور هیات منصفه جرایم مطبوعاتی و سیاسی داد.

سخنگوی هیات منصفه جرایم سیاسی و مطبوعاتی اظهار کرد: پس از تفهیم اتهام، نعمت احمدی به عنوان متهم جرم سیاسی با اتهام نشر اکاذیب دفاعیات خود را توضیح داد و با اتمام دفاعیات متهم، هیات منصفه تشکیل جلسه داد و سپس به اتفاق آرا، آقای نعمت احمدی نسب را مجرم و همچنین با اکثریت آرا در عین حال مستحق تخفیف دانست.

بر اساس این گزارش، امروز رای شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران ابلاغ و نعمت احمدی به اتهام نشر اکاذیب به شش ماه حبس محکوم شده که البته این محکومیت به پرداخت پنج میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس تبدیل شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1398

به "این چهره معروف به خاطر جرم سیاسی محکوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این چهره معروف به خاطر جرم سیاسی محکوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید