ترامپ: اگر به بایدن ببازم شاید از آمریکا بروم

به گزارش اینمن، ترامپ: بایدن بدترین نامزد تاریخ آمریکاست؛ اگر به او ببازم در این صورت حس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم. نمی دانم.

ترامپ: اگر به بایدن ببازم شاید از آمریکا بروم

دونالد ترامپ در اظهاراتی در جمع حامیانش در ایالت جورجیا آمریکا گفت اگر بایدن در انتخابات آینده پیروز گردد، شاید آمریکا را ترک کند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبریبیزنس اینسایدر، ترامپ روز آدینه (دیروز) در جریان یک سخنرانی انتخاباتی در ایالت جورجیا، بایدن را بدترین نامزد تاریخ انتخابات آمریکا نامید و گفت: رقابت با بدترین نامزد فشار زیادی به او وارد می نماید.

رییس جمهوری آمریکا که شرایط خوبی در نظرسنجی های انتخاباتی ندارد و حدود 10 درصد از رقیب اصلی خود عقب است، هر چند با شوخی و کنایه، گفت: حالا تصور کنید در برابر چنین فردی (بدترین نامزد انتخابات آمریکا) ببازم آن وقت چه باید بکنم؟ باید بگویم به بدترین نامزد تاریخ انتخابات ریاست جمهوری باختم. در این صورت حس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم. نمی دانم.

اظهارات دیروز ترامپ صریح ترین اشاره او به امکان باخت در انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکاست.

همزمان روپرت مرداک مالک شبکه تلویزیونیفاکس نیوز آمریکا که شبکه مورد علاقه ترامپ محسوب می گردد نیز در اظهاراتی پیش بینی نموده بایدن به طور قاطع برنده انتخابات آمریکا باشد.

به گزارش وب سایت دیلی بیست، مرداک اخیرا در جمع گروهی از شرکای تجاری خود با پیش بینی احتمال شکست فضاحت بار ترامپ در انتخابات آینده گفته است؛ مردم آمریکا پس از تجربه آشوبی 4 ساله در نتیجه سوء مدیریت ترامپ به ویژه در زمینه کرونا، آماده می شوند تا در انتخابات ماه نوامبر جو بایدن را به کاخ سفید بفرستند و ممکن است شکست ترامپ از بایدن قاطعانه و کم سابقه باشد.

بر اساس این گزارش، سه تن از افرادی که مرداک در این باره با آن ها تبادل نظر نموده است گفته اند او با ابراز یاس و انزجار از نحوه برخورد ترامپ با شیوع کرونا، گفته بدترین دشمن ترامپ خود اوست و اینکه او به توصیه ها درباره چگونگی کنترل بهتر این همه گیری گوش نمی نماید و با این اقدامات یک بحران بی انتها برای دولت خود درست نموده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1284

به "ترامپ: اگر به بایدن ببازم شاید از آمریکا بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اگر به بایدن ببازم شاید از آمریکا بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید