خبرنگاران باید به دنبال راهکارهای برطرف موانع فراوری باشیم

به گزارش اینمن، اصفهان- خبرنگاران- استاندار اصفهان گفت: باید با همه توان به دنبال راهکارهای لازم در جهت رفع کردن موانع و مسائل فراوری باشیم.

خبرنگاران باید به دنبال راهکارهای برطرف موانع فراوری باشیم

عباس رضایی عصر روز آدینه در جمع بعضی از سرمایه گذاران بخش خصوصی شهر جندق اضافه نمود: با مهارت افزایی و کارآفرینی و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی دغدغه اشتغال در جامعه حل می گردد.

وی گفت: در کوشش هستیم تا تعهدات دولت در ایجاد زیر ساخت ها و برطرف موانع موجود به شایستگی دنبال گردد.

استاندار اصفهان بر ایجاد اشتغال پایدار تاکید و اضافه نمود: اشتغال پایدار سبب ماندگاری مردم شهرستان می گردد و از مهاجرت آنها جلوگیری می نماید.

رضایی ادامه داد: تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و توسعه فعالیت های صنعتی و گردشگری باید به عنوان موضوعی مهم مطرح گردد و از سرمایه گذاران در این حوزه استقبال کرد.

وی با بیان اینکه توسعه سرمایه گذاری در بخش های مختلف نیازمند توجه و همچنین از اولویت های سرمایه گذاری است، گفت: در این راستا می طلبد از مزیت های موجود از جمله بوم گردی، طبیعت گردی و ظرفیت توان بومی بهترین استفاده را برد.

در ادامه این جلسه مباحثی از جمله توسعه گردشگری، مرمت قلعه تاریخی، اجرای فاضلاب شهری، روکش آسفالت جاده جندق به مصر، احداث جاده جندق به گرمسار، اختصاص آمبولانس، برطرف موانع واگذاری زمین مسکن جوانان احداث مجتمع خدمات رفاهی، احداث پایگاه اورژانس بین جاده ای در محور جندق به معلمان، مطرح شد.

در استان اصفهان افزون هشت هزار واحد تولیدی و صنعتی فعالیت دارد.

م / س 9860/ 6026

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 231

به "خبرنگاران باید به دنبال راهکارهای برطرف موانع فراوری باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باید به دنبال راهکارهای برطرف موانع فراوری باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید