دختر ایرانی قهرمان دارت جهان شد

به گزارش اینمن، دنیز هشتبران دختر دارت انداز جوان ایرانی در رقابت های قهرمانی جوانان جهان با شکست حریف ایرلندی خود در رقابت های انفرادی به مدال طلا رسید.

دختر ایرانی قهرمان دارت جهان شد

به گزارش سایت وزارت ورزش و جوانان، تیم دارت ایران در مسابقات جهانی ژاپن با مجموع دو مدال طلا و یک برنز در بین 30 کشور در رده دوم جهان ایستاد. تیم دو نفره دارت بانوان ایران روز گذشته - جمعه - در این رقابت ها به مدال طلا رسیده بود.

هشتبران در دیدار فینال مسابقات انفرادی دختران با حساب 6 بر 4 کتی شلدون از ایرلند را مغلوب کرد و به قهرمان شد.

وی در این دوره از رقابت ها با هفت پیروزی پیاپی مقابل نمایندگانی از کشورهای سوئد، آلمان، کانادا، ایرلند، روسیه، هلند و ایرلند و بدون باخت به این موفقیت دست یابد.

تیم دو نفره دارت بانوان ایران با ترکیب هشتبران و مهشاد عوض زاده روز جمعه - دیروز - در بخش رقابت های دوبل دختران نیز مدال طلا رسیده بود.

بدین ترتیب تیم دارت جوانان ایران با کسب نشان طلای دنیز هشتبران در رقابت های انفرادی دختران، مدال طلای دوبل دختران، نشان برنز امیر علی میرزایی در انفرادی پسران و دو عنوان پنجمی عوض زاده در بخش انفرادی دختران و تیم دوبل پسران متشکل از امیر علی میرزایی و ایلیا خوشنودی در مجموع تیمی بعد از تیم هلند و به عنوان نایب قهرمانی جهان دست یافت.

تیم دارت جوانان ایران با چهار دارت انداز در این رقابت ها شرکت کرده بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 537

به "دختر ایرانی قهرمان دارت جهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر ایرانی قهرمان دارت جهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید