برطرف توقیف نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو در آینده نزدیک

به گزارش اینمن، مدیرکل بنادر و دریانوردی ضمن تشریح آخرین وضعیت پرونده حقوقی شناور استینا ایمپرو، از برطرف توقیف نفتکش انگلیسی طی آینده ای نزدیک اطلاع داد.

برطرف توقیف نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو در آینده نزدیک

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش اینمن، در پی صدور حکم برطرف توقیف نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو STENA IMPERO، به زودی این شناور پس از گذشت 65 روز، دریاروی خود را از لنگرگاه بندرعباس به سمت آب های بین المللی شروع می نماید.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در این رابطه اظهار کرد: اگر چه مراحل قانونی خروج این نفتکش از آبهای ایران در حال اجرا است اما پرونده حقوقی رسیدگی به تخلفات آن در مراجع قضایی ایران، همچنان باز است.

اله مراد عفیفی پور توضیح داد: روند دادرسی نهایی به موارد نقض قوانین دریانوردی، در مسیرهای قانونی پیگیری و نتایج قضایی آن اعلام خواهد شد.

به گزارش اینمن، عصر روز آدینه 28 تیرماه نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.نفت کش مذکور پس از توقیف به ساحل راهنمایی و برای سیر مراحل قانونی و آنالیز های لازم، تحویل سازمان بنادر و دریانوردی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 333

به "برطرف توقیف نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف توقیف نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید