سازندگان تایتان فال و ایپکس ساخت یک مجموعه جدید را شروع نموده اند

به گزارش مجله اینمن، طبق آگهی استخدام جدیدی که منتشر شده است، به نظر می رسد که استودیو ریسپاون اینترتینمنت در مراحل اولیه توسعه یک بازی ویدیویی کاملا جدید به سر می برد.

سازندگان تایتان فال و ایپکس ساخت یک مجموعه جدید را شروع نموده اند

استودیو ریسپاون یکی از پیروز ترین و بهترین استودیوهای شرکت الکترونیک آرتس در سال های اخیر بوده است که همیشه با آثار خود توانسته توجه های بسیاری را به خود جلب کند. آثار اخیر آن ها از جمله بازی Titanfall، Star Wars Jedi: Fallen Order و همچنین Apex Legends همگی از آن آثاری بود ه اند که هم منتقدان و هم بازیکنان به خوبی از آن ها استقبال کردند. حال با توجه به این آگهی، به نظر می رسد که آن ها از پایه مشغول ساخت یک عنوان کاملا جدید هستند.

با توجه به توییت جدید وینس زامپلا (Vince Zampella)، مدیر استودیو ریسپاون اینترتینمت، از این خبر مطلع شده ایم. او توییتی را که در آن اعلام شده بود استودیو ریسپاون در حال استخدام نیروهای جدیدی برای تیم کوچکی در این استودیو است، بازتوییت نموده است و به علاقه مندان اعلام نموده که به زودی به آن ها بپیوندند. در این توییت اعلام شده که آن ها روی یک عنوان کاملا جدید (IP جدید) کار می نمایند. این تیم کوچک فعلا از 5 نفر تشکیل شده است و به دنبال جذب یک کد نویس است تا اعضای خود را به عدد شش برساند. مدیر استودیو ریسپاون در توییت خود نوشته است: به دنبال یک فرصت شغلی جدید و هیجان انگیز هستید؟ با پروژه جدید ریسپاون، روی چیزهای بسیار شگفت انگیزی کار می کنیم. در اوایل کار به ما بپیوندید.

همان گونه که در توییت زامپلا می توانید ببینید، اعلام شده که این پروژه جدید در مراحل اولیه توسعه خود به سر می برد و همان طور که از تعداد افراد این تیم کوچک تعیین است، آن ها به تازگی کار خود را روی این پروژه شروع نموده اند و از همین رو به دنبال استخدام نیروهای دیگری هستند. نکته مهم دیگر این است که آن ها روی یک IP جدید کار می نمایند. این یعنی پروژه اشاره شده قرار نیست بازی تایتان فال 3 باشد؛ دنباله ای که هواداران مدت زیادی است که در انتظار معرفی آن هستند. به همین ترتیب، شانس اینکه این پروژه دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باشد، از بین می رود. البته، باید این نکته را ذکر کنیم که این پروژه در مراحل اولیه ساخت خود به سر می برد و به احتمال زیاد این استودیو در حال حاضر روی پروژه های دیگری هم کار می نماید و این یعنی احتمال ساخت دنباله آثار اشاره شده در قالب پروژه های دیگری همچنان وجود دارد.

به نظر نمی رسد که حتی این پروژه اثر جدیدی در دنیا بازی هایی مثل تایتان فال یا استاروارز جدای: فالن اردر باشد، زیرا در آگهی اصلی نوشته شده که این پروژه یک عنوان کاملا جدید خواهد بود که قرار است از پایه ساخته گردد. با توجه به آثار درخشان استودیو ریسپاون در سال های اخیر مشتاق هستیم که ببینیم آن ها در نسل نهم کنسول های خانگی و در سا ل های آینده چه برنامه هایی را در نظر دارند و می خواهند چه آثار جدیدی را برای بازیکنان خلق نمایند.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1647

به "سازندگان تایتان فال و ایپکس ساخت یک مجموعه جدید را شروع نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان تایتان فال و ایپکس ساخت یک مجموعه جدید را شروع نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید