سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه هلال احمر منصوب شد

به گزارش اینمن، با حکم رئیس جمعیت هلال احمر، حسین ملاعبداللهی، به عنوان سرپرست جدید معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر منصوب شد.

سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه هلال احمر منصوب شد

متن حکم کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر بدین توضیح است:

جناب آقای حسین ملا عبداللهی

نظر به تعهد، تدین و سوابق مفید و ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر منصوب می شوید.

با عنایت به اهمیت غیرقابل انکار، استفاده از پتانسیل های فراوان بین المللی و مأموریت های متعدد و وظایف گسترده و متنوع جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و بهره مندی از رهنمودهای صاحبنظران و کارشناسان، با جدیت و کوشش مستمر، تمام توان و تجارب خویش را در راستای معرفی جمعیت و ارتقاء صندلی آن در سطوح بین المللی و برقراری تعامل مثبت با فدراسیون، جمعیت ها و نهادهای ملی، ترویج و اجرای مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و در چارچوب قوانین جاری کشور و همچنین توسعه فعالیت های تخصصی در عرصه بین المللی بر اساس اصل عزتمندی بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

دکتر کریم همتی

رئیس جمعیت هلال احمر

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1060

به "سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه هلال احمر منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه هلال احمر منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید