سناتور سرشناس جمهوری خواه: به ترامپ رأی نداده ام

به گزارش اینمن، فارس نوشت: با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 (13 آبان ماه) و فاصله دریافت جمهوری خواستار از دونالد ترامپ رئیس جمهور هم حزبی خود، میت رامنی سناتور جمهوری خواه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در گفت وگو با شبکه سی ان ان تأکید کرد که در انتخابات به ترامپ رأی نخواهد داد.

سناتور سرشناس جمهوری خواه: به ترامپ رأی نداده ام

رامنی به سی ان ان گفت که قبلاً در انتخابات ریاست جمهوری امسال میلادی رأی خود را داده است اما به این مسئله اشاره ای نکرد که به جو بایدن نامزد دموکرات ها رأی داده یا اینکه در برگه رأی نام فرد دیگری را ذکر نموده است.

وی تنها به گفتن این جمله بسنده کرد: من به رئیس جمهور (دونالد) ترامپ رأی ندادم.

اولین بار نیست که جمهوری خواستار تمایلی به انتخاب ترامپ بعنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا ندارند و پیش از این نیز مایکل استیل رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سال های 2009 تا 2011 که بالاترین مرجع حزبی جمهوری خواستار است، رسما از جو بایدن حمایت کرد.

با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، با توجه به این نگرانی که شکست احتمالی ترامپ در انتخابات، اکثریت جمهوری خواستار سنا را نیز احتمالاً از بین خواهد برد، بسیاری از جمهوری خواستار از رئیس جمهور آمریکا فاصله گرفته اند.

چندی پیش، بعضی قانونگذاران سابق کنگره و همسر و خانواده جان مک کین سناتور فوت شده ایالت تگزاس رسما حمایتشان را از جو بایدن نامزد حزب دموکرات اعلام کردند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1320

به "سناتور سرشناس جمهوری خواه: به ترامپ رأی نداده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور سرشناس جمهوری خواه: به ترامپ رأی نداده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید