صنعا زیر آتش حملات بی امان سعودی

به گزارش اینمن، در حالی که شب گذشته صنعا، پایتخت یمن زیر آتش موج جدید حملات بی امان ائتلاف سعودی نهاده شد، وزیر اطلاع رسانی دولت صنعا شب گذشته هدف گیری جنگنده های دشمن علیه زیرساخت های رسانه ای این کشور را محکوم کرد.

صنعا زیر آتش حملات بی امان سعودی

به نقل از خبرگزاری سبأ، وابسته به انصارالله یمن، ضیف الله شامی، وزیر اطلاع رسانی دولت صنعا اظهار کرد: هدف دریافت زیرساخت ها و موسسات رسانه ای از سوی جنگنده های ائتلاف دشمن تلاشی برای ساکت کردن صدای حق برای پوشاندن جنایت ها و تجاوزارت شان در حق ملت یمن است.

شامی شرح داد: جنگنده های دشمن شب گذشته سلسله حملات هوایی هیستریک علیه صنعا داشتند که یکی از این حملات خساراتی به تاسیسات وابسته به ساختمان وزارت اطلاع رسانی وارد کرد.

شامی از اتحادیه رسانه های عربی و بین المللی حامی اینمن خواست نقش خود را در قبال تجاوزاتی که در چارچوب هدف گیری سیستماتیک ائتلاف سعودی علیه موسسات و وزارت اطلاع رسانی در یمن صورت می گیرد، اجرایی کند.

در این راستا شبکه المسیره گزارش داد، جنگنده های ائتلاف سعودی بار دیگر حملات به مناطق مختلف صنعا و استان مذکور را سایه پروازهای مستمر ادامه دادند.

خبرنگار المسیره گزارش داد، جنگنده های ائتلاف سعودی دو حمله به انبار طایرهای خودرو در منطقه ذهبان در شهرستان بنی حارث داشتند که منجر به آتش سوزی در مکان شد.

جنگنده های ائتلاف سعودی همچنین دو حمله به منطقه سعوان در شهرستان شعوب داشتند که انبار لوازم خانگی را هدف دریافتد. دو حمله نیز به منطقه النهدین انجام دادند.

در استان صنعا جنگنده های ائتلاف سعودی چهار حمله به جبل عیبان در شهرستان بنی مطر و یک حمله به شهرستان ارحب داشتند. این جنگنده ها مجددا فرودگاه صنعا را در دو موج حمله هدف دریافتد در حالی که پیش از آن پنج حمله به این نقطه داشتند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1119

به "صنعا زیر آتش حملات بی امان سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعا زیر آتش حملات بی امان سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید