فائوچی: دودستگی سیاسی آمریکا باعث تلفات خیره کننده کرونا شده است، بایدن: تلفات کرونا از تلفات ما در دو جنگ جهانی و جنگ ویتنام بیشتر است

به گزارش اینمن، کارشناس ارشد بیماری های عفونی ایالات متحده با اشاره به کشته شدن بیش از نیم میلیون آمریکایی بر اثر ابتلا به کروناویروس اظهار داشت که دودستگی سیاسی در کشور سهم بسزایی در افزایش تعداد تلفات کرونا داشته است.

فائوچی: دودستگی سیاسی آمریکا باعث تلفات خیره کننده کرونا شده است، بایدن: تلفات کرونا از تلفات ما در دو جنگ جهانی و جنگ ویتنام بیشتر است

سفر به دل زیباترین منطقه آسیا را با تور ویتنام ارزان تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، آنتونی فائوچی رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا آمار اعلام شده تعداد کشته های کرونا در ایالات متحده را خیره کننده خواند و گفت که دودستگی سیاسی در کشور سهم بسزایی در کشته شدن بیش از 500 هزار آمریکایی داشته است.

وی گفت: کرونا زمانی ظاهر شده که جامعه آمریکا از دوستگی و اختلافات سیاسی رنج می برد و ماسک زدن به یک پیغام سیاسی بیش از یک اقدام بهداشتی تبدیل شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا تأکید که کشور ثروتمندی مانند ایالات متحده نباید نیم ملیون از مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را ثبت می کرد.

وی در عین حال گفت که واکسیناسیون می تواند مانع مرگ و میر گردد و از ابتلای شهروندان به بیماری شدید ناشی از ابتلا به ویروس کرونا محافظت کند.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نیز به کشته شدن بیش از 500 هزار آمریکایی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا واکنش نشان داد و گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در یک سال اخیر از تعداد کشته ها ما در دو جنگ دنیای و جنگ ویتنام بیشتر است.

رئیس جمهور ایالات متحده این تعداد از تلفات ویروس کرونا در آمریکا را که مرز نیم میلیون نفر را رد نموده است، فاجعه بار خواند.

دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا که روزانه آمریکا مربوط به تلفات ویروس کرونا در این کشور را رصد می نماید، دیشب در جدیدترین آمار خود گفت که این ویروس تا به امروز جان بیش از 500 هزار آمریکایی را گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1482

به "فائوچی: دودستگی سیاسی آمریکا باعث تلفات خیره کننده کرونا شده است، بایدن: تلفات کرونا از تلفات ما در دو جنگ جهانی و جنگ ویتنام بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائوچی: دودستگی سیاسی آمریکا باعث تلفات خیره کننده کرونا شده است، بایدن: تلفات کرونا از تلفات ما در دو جنگ جهانی و جنگ ویتنام بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید