فرمول یک به شبکه یک برگشت

به گزارش اینمن، مدیر گروه اجتماعی شبکه یک از فراوری برنامه شبانه فرمول یک برای روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته خبر داده که از 26 آبان به آنتن برمی شود.

فرمول یک به شبکه یک برگشت

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزای دانشجو، برنامه فرمول یک این روزها در حال ضبط است و در صفحه مجازی شبکه یک آمده که فضل الله شریعت پناهی از بازگشت برنامه فرمول یک به تلویزیون خبر داده است. مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما اعلام نموده است که برنامه فرمول یک با اجرای سیدعلی ضیاء از روز دوشنبه 26 آبان ماه شروع می گردد، اما با ساختاری جدید.

چندی پیش هم مدتی این برنامه به صورت تولیدی روی آنتن بود و هر روز با چهره ای مردمی گفت وگو می کرد و دوباره به این قرار برگشته اما همان فرایندِ تولیدی را خواهد داشت. شریعت پناهی تأکید نموده که بنای فصل جدید فرمول یک دعوت از افراد خیّری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیش قدم اند بلکه الگوسازی هم می نمایند.

او گفته است که فرمول یک دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه قرار است برنامه ای شبانگاهی باشد که سه شب در هفته در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش گردد.

شریعت پناهی دوباره به این نکته اشاره نمود که فصل جدید فرمول یک تولیدی خواهد بود و قطعاً فضای این برنامه با ساختاری جدید، در عین گفت وگومحور بودن، فضای شاد، مفرح و آرام بخشی را به همراه خواهد داشت.

او همچنین تأکید نموده است که تولیدی شدن کار به طور قطع کیفیت برنامه را افزایش می دهد و به امید خدا پس از پخش چند برنامه به اصطلاح بالا و پایین کار دست تهیه نمایندگان می آید.

فرمول یک به تهیه نمایندگی و اجرای سیدعلی ضیاء قرار است از این به بعد، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه حوالی ساعت 23:15 به مدت 70 دقیقه پخش گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1335

به "فرمول یک به شبکه یک برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمول یک به شبکه یک برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید