قهرمان نیازی به قرعه خوب ندارد، پرسپولیس توان قهرمانی را دارد

به گزارش مجله اینمن، بیژن ذوالفقارنسب در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص قرعه کشی رقابت های لیگ برتر بیستم فوتبال گفت: مسابقات فصل گذشته لیگ برتر به دلیل بیماری کرونا زمان زیادی طول کشید و باعث خستگی بازیکنان و افزایش تعداد مصدومان شد.

قهرمان نیازی به قرعه خوب ندارد، پرسپولیس توان قهرمانی را دارد

کارشناس فوتبال ایران افزود: به همین خاطر تعطیلی بین دو فصل کمتر شد و فکر می کنم تیم هایی نظیر پرسپولیس که در آسیا نیز حضور طولانی داشتند با کمبود استراحت روبرو شوند. مدعیان قهرمانی نیازی به قرعه خوب ندارند.

ذوالفقارنسب ادامه داد: با این حال تیمی که می خواهد برای قهرمانی بجنگد باید برنامه ریزی جامع برای خروج از فشار بازی ها داشته باشد. در چند فصل اخیر نیز رقابت برای قهرمانی تنها بین چند تیم که توان خرید بازیکن داشته اند بوده است. امسال هم این قضیه خواهد بود و تنها چند تیم برای کسب قهرمانی خواهند جنگید.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره دربی پایتخت که در هفته هشتم برگزار خواهد شد تاکید کرد: به هر حال این بازی حساسیت های همیشگی خودش را داشته است. باید شرایط تیم ها و مربیان را در چنین بازی هایی در نظر گرفت.

وی درباره احتمال تکرار قهرمانی پرسپولیس برای پنجمین فصل متوالی در لیگ برتر ایران شرح داد: استخوان بندی پرسپولیس حفظ شده است. خریدهای خوبی را هم انجام داده است. تیم هایی می توانند برای قهرمانی مبارزه کنند که نیمکت قوی داشته باشند. پرسپولیس هم چنین شرایطی دارد. آنچه می تواند به پرسپولیس ضربه اساسی بزند ساختار مدیریتی اش است. باید تکلیف این باشگاه در ابعاد مدیریتی روشن شود. متاسفانه هر کس در این جایگاه قرار می گیرد مورد نقد قرار می گیرد و گاهی هم همان آقای مدیر توانمندی این پست را ندارد. در شرایط فعلی هم مدیر ناراضی است و هم هوادار.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1289

به "قهرمان نیازی به قرعه خوب ندارد، پرسپولیس توان قهرمانی را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان نیازی به قرعه خوب ندارد، پرسپولیس توان قهرمانی را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید