مدافع سپاهان به دلیل تحریک محروم شد

به گزارش اینمن، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدافع سپاهان را به دلیل تحریک تا اطلاع ثانوی از حضور در لیگ برتر محروم کرد.

مدافع سپاهان به دلیل تحریک محروم شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دنبال گزارش های رسیده از مقامات رسمی مسابقات و ناظران انضباطی درباره دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان، تصمیمات ذیل را صادر کرد؛

1-با اعلام کمیته انضباطی سیاوش یزدانی به دلیل تخلفات حادث شده (تحریک به خشونت)، به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای نهایی، وی با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوی از تمامی مسابقات معلق و محروم است. وی جهت ادای پاره ای از توضیحات روز شنبه مورخ 14 اردیبهشت 98 می بایست در کمیته انضباطی حاضر گردد.

2-باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم رعایت شرایط میزبانی و فروش بیش از حد ظرفیت بلیط مسابقه، می بایست ظرف 48 ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را به کمیته انضباطی ارائه کند.

3-امیرقلعه نویی، سرمربی تیم سپاهان به دلیل عدم حضور در نشست های متعدد خبری و تکسیرا، مربی تیم سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی، چنانچه دفاعیاتی در این باره دارند می توانند حداکثر ظرف 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی اعلام نمایند.

4- به مهدی کیانی،بازیکن تیم سپاهان درباره تخلف و نشر اکاذیب به وسیله انجام مصاحبه، ابلاغ می گردد چنانچه دفاعیاتی دارد تا 48 ساعت آینده به کمیته انضباطی ارسال کند.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 190

به "مدافع سپاهان به دلیل تحریک محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع سپاهان به دلیل تحریک محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید