مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی شروع شد

به گزارش اینمن، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی و مشخص شرایط داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی کشور از هم اکنون تا روز آدینه دوم آبان ماه در سایت سازمان سنجش فراهم شد.

مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی شروع شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، طبق اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تغییر زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور از روز پنج شنبه 9 نهم آبان ماه به روز های پنج شنبه و آدینه ششم و هفتم آذرماه سال جاری، مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای داوطلبان فراهم شده است.

براین اساس داوطلبان ثبت نام شده در هشتمین آزمون استخدامی کشور می توانند از هم اکنون تا روز آدینه دوم آبان ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org درصورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

همچنین تمامی متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون یاد شده ضروری است نسبت به معین شرایط خود بر اساس یکی از موارد ذیل اقدام کنند:

-افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، می بایست در زمان ویرایش اطلاعات، پس از انتخاب گزینه، من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم، شغل محل انتخابی خود را تأیید و در صورت احتیاج به تغییر شغل محل انتخابی، می توانند نسبت به معین شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور اقدام کنند.

- متقاضیان غیر بومی در صورت تمایل می توانند نسبت به اصلاح و تغییر اطلاعات شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور اقدام کنند.

-متقاضیان انصراف از آزمون، می توانند از قسمت ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به اعلام انصراف خود از ثبت نام و شرکت در آزمون فوق الذکر اقدام کنند. در ضمنً پس از سرانجام زمان ویرایش اطلاعات، مبالغ ثبت نامی این دسته از افراد مسترد خواهد شد.

در صورت عدم مراجعه افراد ثبت نام کننده در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر جهت معین استفاده از اولویت بومی و یا اصلاح و تغییر شغل محل انتخابی، این امر به منزله عدم درخواست بهره مندی از اولویت بومی شهرستانی و تأیید اطلاعات ثبت نامی آن ها از نظر شغل محل انتخابی خواهد بود.

لازم به ذکر است، مدت زمان ویرایش و اصلاح اطلاعات تمدید نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1304

به "مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید