نفت مسجدسلیمان 2 - ذوب آهن 2 ، جشن بقا در MIS

به گزارش اینمن، نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر باقی ماند اما فیروز کریمی با این تیم نتوانست هیچ بردی کسب کند.

نفت مسجدسلیمان 2 - ذوب آهن 2 ، جشن بقا در MIS

پنجشنبه 26،2،98، هفته سی ام هجدهمین دوره لیگ برتر، استادیوم: شهید بهنام محمدی، ساعت: 21:30، تماشاگر: 5 هزار نفر

نفت مسجدسلیمان 2

گل ها: حکیم نصاری (33- پنالتی)، مجتبی بیژن (66)

ذوب آهن اصفهان 2

گل ها: مهران درخشان مهر (22)، کریستین اوساگونا (3+90(

داور: مهدی سیدعلی

یاری داوران: رضا سخندان و فرهاد مروجی

اخراج: وحید محمدزاده (88- ذوب آهن)، علیرضا منصوریان (90- سرمربی ذوب آهن)

بازیکن برتر: کریستین اوساگونا (ذوب آهن)

نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، یوسف وکیا (9- اکبر آفاقی)، موسی کولی بالی، مجتبی بیژن، میلاد خدایی اصل، حکیم نصاری، صادق صادقی، علیرضا علیزاده، اسماعیل شریفات (84- فرشید مهمدی)، محمد شادکام، فرشید پاداش

سرمربی: فیروز کریمی

ذوب آهن اصفهان: معراج اسماعیلی، هادی محمدی ، وحید محمدزاده، حمید ملکی، مجتبی مقتدایی (70- ابوذر صفرزاده)، زیبر نیک نفس، رضا رحیمی (58- محمدرضا عباسی)، ماریون سیلوا، مهران درخشان مهر، کریستین اوساگونا، رضا حبیب زاده

سرمربی: علیرضا منصوریان

زردپوشان نفت مسجدسلیمان آخرین شانس برای ماندن در جمع تیم های لیگ رجحان را در بازی مقابل ذوب آهن جستجو می کردند و این فرصت را داشتند که شادی حفظ سهمیه را با هوادرانشان شریک شوند. سبزپوشان ذوب آهن هم برای حفظ صندلی ششم جدول دنبال کسب امتیاز در این مسابقه بودند تا فصل را با رتبه ای آبرومند نسبت به نیم فصل اول تمام نمایند.

مصدومیت و تعویض زودهنگام یوسف وکیا مدافع راست تیم نفت مسجدسلیمان یک تعویض اجباری را قبل از دقیقه دهم مسابقه برای میزبان به همراه داشت و در اولین موقعیت خطرناک گلزنی هم ضربه پای چپ حکیم نصاری در دقیقه 12 تیر عمودی دروازه ذوب آهن را به لرزه در آورد و با خوش شانسی ذوبی ها تبدیل به گل نشد.

پس از اینکه داور مسابقه از یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه ذوب آهن چشم پوشی کرد، متعاقب آن تیم میهمان در دقیقه 22 با ضربه میلاد درخشان مهر از فضای موجود در سمت راست خط دفاعی نفت به گل رسید تا شاگردان منصوریان از میزبان پیش بیفتند. در این لحظه، کریستین اوساگونا مهاجم ذوب آهن بالاتر از موسی کولیبالی مدافع نفت ضربه سر زد و توپ در فضای خالی سمت راست خط دفاعی نفت مسجدسلیمان به مهران درخشان مهر بازیکن چپ پای ذوب آهن رسید و این بازیکن جوان با ضربه ای زمینی دروازه میزبان را گشود. در ادامه این نیمه، نفتی ها برای جبران گل خورده کوشش کردند و در دقیقه 33 صاحب ضربه پنالتی شدند تا حکیم نصاری از روی نقطه پنالتی زننده گل تساوی باشد و کار در نیمه اول با تساوی یک - یک انتها پیدا کند. در این لحظه داور خطای پنالتی وحید محمدزاده مدافع میانی ذوب آهن را خاطرنشان کرد و حکیم نصاری از روی نقطه پنالتی با ضربه ای دقیق توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه بان تبدیل به گل کرد. در نیمه دوم، حملات بازیکنان نفت مسجدسلیمان برای رسیدن به دروازه ذوب آهن ادامه داشت و در دقیقه 66 دومین گل نفت از روی ضربه ایستگاهی پایه گذاری شد تا زردپوشان نفتی از میهمان اصفهانی پیش بیفتند. در پی خطای مدافع ذوب آهن روی اسماعیل شریفات داور میدان اعلام ضربه ایستگاهی کرد، حکیم نصاری توپ را به مقابل دروازه ذوب آهن فرستاد و مجتبی بیژن مدافع پیش تاخته نفت با پای چپ دومین گل تیمش را به ثمر رساند. اخراج وحید محمدزاده در دقیقه 88 باعث 10 نفره شدن ذوبی ها شد اما این تیم توانست از شکست فرار کند و در دقایق خاتمهی گل بزند. در وقت های تلف شده، کریستین اوساگونا با ضربه سر گل دوم تیم ذوب آهن را وارد دروازه نفت مسجدسلیمان کرد تا این مسابقه با تساوی به خاتمه برسد. با این تساوی نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر باقی ماند اما فیروز کریمی با این تیم نتوانست هیچ بردی کسب کند.

9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 206

به "نفت مسجدسلیمان 2 - ذوب آهن 2 ، جشن بقا در MIS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجدسلیمان 2 - ذوب آهن 2 ، جشن بقا در MIS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید