وکیل مهاجرتی کانادا ارزان

به گزارش اینمن، یک جمله در بین وکلا معروف است که وکیل حرف مفت می زند، ولی مفت حرف نمی زند. این جمله به ظاهر طنز نکته مهمی را در خود دارد اینکه امر وکالت هزینه بر است و ضروری است برای این کار هزینه گردد. اما همواره این سوال مطرح است که آیا برای مهاجرت حتما ضروری است که کار توسط یک وکیل مهاجرتی انجام گردد و یا خود شخص نیز می تواند کارهای مربوط به مهاجرت را شخصا انجام دهد.

وکیل مهاجرتی کانادا ارزان

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

فرق وکیل مهاجرتی و مشاور امور مهاجرتی

قبل از پاسخ به این سوال ضروری است در خصوص فرق وکیل مهاجرتی و مشاور امور مهاجرتی صحبت کنیم، چون بیشتر هموطنان این دو را با هم یکی در نظر می گیرند. وکیل مهاجرت به شخصی اطلاق می شود که حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق را داشته باشد و به امور مهاجرتی و روش های مهاجرت اشراف کامل داشته باشد و امکان عقد قرارداد وکالتی با درج کد وکالت در ایران را داشته باشد که در صورت عدم اجرای تعهدات از مجاری قانونی در ایران قابل پیگیری باشد، بنابراین وکیل مهاجرتی می تواند شخصا با شما قرارداد منعقد نماید، البته به شرطی که دارای کد کانون وکلای دادگستری ایران باشد.

هنگام عقد قرارداد باید نکات بین المللی هم لحاظ شود که این امر باعث می شد کار با وکیل حقوق بین الملل در اولویت قرار گیرد، البته نه به این معنی که فقط وکیل حقوق بین الملل می تواند امور مهاجرتی را انجام دهد بلکه یک وکیل معمولی نیز بدون داشتن مدرک اختصاصی حقوق بین الملل صرف تسلط بر قوانین می تواند یک قرارداد کامل و جامع منعقد نماید. اما در سوی دیگر افرادی هستند که صندلی مشاور امور مهاجرتی را دارند، این افراد با توجه به دوره های آموزشی که در موسسات مهاجرتی گذرانده اند و تجربه آنالیز پفراینده های مهاجرتی و صحبت با متقاضیان مهاجرت و پیگیری مراحل مهاجرت آنان، اطلاعات خوبی در این زمینه دارند و می توانند به شما در امر مهاجرت یاری نمایند. اما نکته مهم در خصوص این افراد این است که چون این مشاوران فاقد مدرک وکالت و کد کانون وکلا هستند نمی توانند به صورت حقیقی و شخصا با شما قرارداد داشته باشندو حتما باید تحت عنوان یک موسسه مهاجرتی با شما قرارداد حقوقی منعقد نمایند.

وکیل ایرانی یا خارجی

متقاضیان مهاجرت به خصوص مهاجرت به کانادا باید در نظر داشته باشند، فرایند مهاجرت آنها دو مرحله دارد:

  1. مرحله نخست که در ایران کلید می خورد و لزوما باید در ایران هم قابل پیگیری باشد زمانی که شما وجهی در ایران به وکیل یا موسسه حقوقی پرداخت می کنید، باید امکان پیگیری صحت عمل به تعهدات با استناد به قرارداد منعقد شده بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران را داشته باشید و برای این امر حتما باید این نوع قرارداد تنظیم و امضا شود. قراردادهایی که صرفا با موسسات خارجی تنظیم و امضا می شود عموما در مراجع قانونی ایران قابلیت پیگیری ندارد و به دلیل مسائل بانکی ایرانیان با توجه به تحریم های مالی کشورمان واریز وجه هیچگاه مستقیما انجام نمی شود و لذا قابلیت پیگیری ندارند و در صورت بروز مشکل در صورت وجود قرارداد معتبر خارجی باید هزینه های سنگینی جهت وکیل برای پیگیری شکایت شما پرداخت شود.
  2. دومین مرحله ادامه فرایند مهاجرت در خاک مقصد می باشد که تعهدات نهایی باید در آنجا انجام شود و در صورت نبود قرارداد مورد قبول دولت آن کشور امکان پیگیری در آن کشور وجود نخواهد داشت. با توجه به این نکته قراردادی نیز باید با یک وکیل مورد تایید کشور مقصد نیز عقد شود. به عنوان مثال در خصوص مهاجرت به کانادا که تخصص اصلی موسسه خبرنگاران نیز می باشد، قرارداد باید با وکیلی که دارای کد تعیین در سایت ICCRC باشد، که نشان دهنده موردتایید بودن آن فرد و همچنین قرارداد منعقده با وی توسط دولت کانادا می باشد، تنظیم و امضا شود.

ویژگی اطمینان بخش موسسه خبرنگاران

گفتنی است در فرایند مهاجرت موسسه خبرنگاران برای هر راستا مهاجرتی هر دو نوع قرارداد فوق الذکر به فراخور مدل انتخابی برای مهاجرت با فرد متقاضی بسته می شود و در ابتدا پیش نویس قراردادها (قرارداد فارسی مورد قبول ایران و قرارداد انگلیسی مورد قبول دولت کشور مقصد) در اختیار متقاضی مهاجرت قرار داده می شود تا با مشورت وکیل مورد وثوق خود آنها را به دقت مطالعه و آنالیز نماید و سپس با اعلام به موسسه خبرنگاران قرارداد ها بر روی سربرگ حقوقی داخلی و خارجی جهت امضا و ثبت در سیستم آماده می شود. با این فرایند شما هم در ایران و هم در مقصد می توانید فرایند عمل به تعهدات قراردادهایتان را پیگیری نمایید.

هر ارزانی بی سبب نیست یا هرچی پول بدی آش می خوری

هموطنان ما به دلیل مسائل مالی و آینده نگری در ذخیره پول برای رسیدن به مقصد مهاجرتی خود کوشش می نمایند در فرایند مهاجرت خود صرفه جویی نمایند، یکی از این موارد صرفه جویی انتخاب وکیل مهاجرتی ارزان است که باعث می شود گاهی این ارزان بودن وکیل مهاجرتی منجر به قرارداد با یک مشاور امور مهاجرتی به جای وکیل مهاجرتی شود که با توجه به توضیحات بالا مسائل خاص خود را خواهد داشت. البته این به معنای آن نیست که هر شخصی که دستمزد بالایی طلب کرد لزوما وکیل مهاجرتی مورد تایید باشد و برای شما در فرایند مهاجرت مسئله ای ایجاد نشود و همچنین در صورت ایجاد مشکل احتمالی قابلیت پیگیری داشته باشد. پس توصیه می شود حتما در انتخاب وکیل و موسسه مهاجرتی تحقیق و دقت لازم را بعمل آورید.

الف) آنالیز و استعلام از کانون وکلای دادگستری شماره پروانه وکالت وکیل داخلی

ب) آنالیز شماره ثبت موسسه مهاجرتی داخلی و استعلام آن از سایت روزنامه رسمی

ج) آنالیز کد معتبر قابل استعلام در سایت کشور مقصد وکیل خارجی

گربه برای رضای خدا موش نمی گیرد

در تب و تاب فعلی مهاجرت گاهی با تبلیغاتی روبرو می شویم که عنوان می نمایند در صورت عدم پیروزیت در فرایند مهاجرت کلیه وجه پرداختی شما عودت داده می شود. اگر هموطنان عزیز کمی تامل نمایند و با یک مراجعه ساده به سایتهای رسمی مهاجرت کشورهای مختلف متوجه خواهند شد که در آغاز هر فرایند مهاجرتی مبالغی به صورت آنلاین در سایت برای ثبت نام نفرات پرداخت می شود و بدون انجام این امر پفراینده فرد یا افراد به جریان نمی افتد و در هیچ راستا مهاجرتی با وجود تجربه فراوان و آنالیز های دقیق قبل از آغاز فرایند مهاجرت نمی توان تضمین داد که پفراینده پیروز خواهد بود. پس اگر پفراینده ای به هر دلیلی ناپیروز بود و وکیل یا موسسه مهاجرتی کل پول را استرداد کرد!!! آیا آن مبالغ را از جیب و حساب خود پرداخت نموده اند و خود را بابت یک پفراینده ناپیروز جریمه نموده اند یا اصلا فرایند مهاجرتی را کلید نزده اند و با تبلیغات گسترده از تعداد حتی کمی از متقاضیان (مثلا ده نفر) مبلغی نه چندان چشمگیر در مقایسه با پفراینده های مهاجرتی گرفته اند (مثلا دوهزار دلار) و با چرب زبانی دو و یا حتی سه ماه که باز هم مدت شک برانگیزی در راستا مهاجرت نیست این افراد را معطل نگه داشته اند و سپس در کمال حسن نیت کل مبلغ را هم عودت داده اند، در این بین چه اتفاقی افتاده است بیست هزار دلار به صورت قرض الحسنه و بدون بهره به مدت دو تا سه ماه برای انجام سایر امور در این شرایط مالی کشور در اختیار ایشان بوده است. فرد متقاضی هم راضی از پیگیریهای فرد معرفی شده به عنوان وکیل و کارمندان و مشاوران موسسه به اصطلاح مهاجرتی که مرتب در طی این مدت تاکید می کردند که پفراینده در جریان است و در آخر با دلیل تراشی و عادی جلوه دادن مسئله و بدون در نظرگرفتن زمان و عمر تلف شده ازمتقاضی مهاجرت با منت و سربلندی کل وجه دریافتی اولیه را عودت می دهند و توسط فرد متقاضی مهاجرت نیز مورد دعای خیر قرار می گیرند. پس ملاحظه فرمودید که نه تنها منطق دارد که وکیل مهاجرتی و یا موسسه مهاجرتی مبلغی به عنوان حق الزحمه خود در پیگیری امور مهاجرتی شما و تنظیم قرارداد قانونی از شما طلب کند، بلکه باید هزینه هایی که از جانب شما برای ثبت نام و آغاز فرایند مهاجرت پر داخت نموده را اعلام و از شما دریافت نماید. که به نظر نگارنده در غیر این صورت ماجرا چیزی جز آنچه توضیح دادم نخواهد بود.

هیچکس پیگیرتر از خود آدم نیست

گروهی از متقاضیان مهاجرت مخصوصا در راستا تحصیلی هستند که خود به صورت مستقیم و بدون به کار گیری وکیل مهاجرتی و یا موسسه مهاجرتی اقدام به آغاز فرایند مهاجرت می نمایند. این هموطنان اگر اطلاعات کافی داشته باشند و اهل تحقیق و مطالعه باشند و کوشش نمایند تا با تمام پیچ و خم های راستا مهاجرت آشنا شوند و ازسطح زبانی خوبی هم برخوردار باشند تا موارد مندرج در فرم ها و مراحل کار را به خوبی درک نموده و به کار گیرند، هم چنین امکان پرداخت آنلاین مبالغ مورد احتیاج در مراحل مختلف را داشته باشند، می توانند به راحتی بدون یاری وکیل مهاجرتی حتی از نوع ارزان و یا موسسه مهاجرتی داخلی و خارجی راستا مهاجرت را طی نموده و در کشور مقصد زندگی تازه ای را آغاز نمایند. البته به نظر نگارنده در صورت نداشتن هر یک از موارد ذکر شده به عنوان ویژگی برای شخص متقاضی مهاجرت بهتر است از یک وکیل مهاجرتی و یا موسسه مهاجرتی معتبر یاری بگیرند. با همان منطقی که کار را باید به کاردان سپرد تا احتمال عدم پیروزیت آن کم شود و صد البته که در انتخاب کاردان هم باید دقت لازم را داشت.

در سرانجام موسسه خبرنگاران برای تمامی هموطنان آرزوی زندگی شاد همراه با سلامتی در هر نقطه از دنیا که احساس آرامش می نمایند را دارد و برای یاری در رسیدن به این آرامش خدمات رایگان مشاوره در امر تصمیم گیری برای مهاجرت یا عدم مهاجرت، انتخاب مقصد مناسب برای مهاجرت و انتخاب راستا درست برای مهاجرت را در اختیار هم وطنان گذاشته است.

خط ویژه تلفن 02122225334 از 9 صبح تا 9 شب جهت هماهنگی مشاوره رایگان تلفنی و حضوری و خط تلفن همراه 09022221316 جهت مشاوره 24 ساعته ازطریق پیامک، تلگرام و واتس اپ در خدمت متقاضیان محترم مهاجرت می باشد.

بیشتر بخوانید:

منبع: اینترنت
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1282

به "وکیل مهاجرتی کانادا ارزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل مهاجرتی کانادا ارزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید