پلیس هلند 400 نفر از معترضان به محدودیت های کرونا را بازداشت کرد

به گزارش اینمن، پلیس در شهر لاهه حدود 400 نفر از معترضان نسبت به اعمال محدودیت های مربوط به ویروس کرونا را بازداشت نموده است.

پلیس هلند 400 نفر از معترضان به محدودیت های کرونا را بازداشت کرد

به گزارش گروه بین الملل اینمن به نقل از رویترز، پلیس لاهه بیان کرد: روز یکشنبه حدود 400 نفر از معترضان پس از برگزاری تظاهرات علیه دولت هلند و مخالفت با تدابیر مربوط به رعایت فاصله اجتماعی با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا، توسط مأموران پلیس بازداشت شده اند.

بر اساس این گزارش، هزاران نفر از معترضان در مخالفت با سیاست های قرنطینه ای و اعمال محدودیت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از سوی دولت هلند در خیابان های شهر لاهه تظاهرات کردند.

پلیس هلند با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: ما امروز حدود 400 نفر را بازداشت کردیم. تعداد زیادی از آنها را تا به امروز آزاد نموده ایم.

مقام های شهر لاهه اجازه برگزاری کوتاه این اعتراضات را دادند؛ ولی در ادامه از تظاهرات نمایندگان خواستند تا خیابان ها را ترک نمایند.

تظاهرات نمایندگان لباس هایی پوشیده بودند که روی آن نوشته شده بود: قرنطینه را متوقف کنید. تظاهرات نمایندگان همچنین از دولت هلند خواستند تا قانون مربوط به رعایت فاصله 1.5 متری از یکدیگر را لغو کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1096

به "پلیس هلند 400 نفر از معترضان به محدودیت های کرونا را بازداشت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس هلند 400 نفر از معترضان به محدودیت های کرونا را بازداشت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید