کودک 10 ساله هرمزگانی نیز قربانی ویروس مرموز کرونا شد

به گزارش اینمن، کودک 10 ساله هرمزگانی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد و زنگ هشدار به خانواده ها برای مراقبت بیشتر از فرزندان خود را به صدا در آورد.

کودک 10 ساله هرمزگانی نیز قربانی ویروس مرموز کرونا شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کرونا همچنان در مناطق جنوبی کشور مخصوصا هرمزگان می تازد و مردم را نگران نموده است. در این بین بعضی هنوز هشدارها را جدی نمی گیرند و تذکرات بهداشتی مانند زدن ماسک را جدی فرض نمی نمایند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عصر امروز در گفت وگو با رسانه ها از جان باختن 8 نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان هرمزگان اطلاع داد.

دکتر فاطمه نوروزیان گفت: از این تعداد 2 نفر زن و 6 نفر بوده اند، که 25 درصد جان باختگان سابقه هیچ بیماری زمینه ای نداشته اند.

وی ادامه داد: کمترین شن این افراد 10 و بیشترین 83 سال بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: این کودک یک دختر بچه 10 ساله بوده که سابقه هیچگونه بیماری زمینه ای نداشته است.

حال با جان باختن این کودک زنگ خطر برای خانواده های هرمزگانی به صدا در آمده و کلیشه عدم ابتلا و آثار وخیم در این افراد در هم شکسته و بایستی خانواده ها با حساسیت بیشتری نسبت به حفظ جان بچه ها خود و پیشگیری از ابتلا فرزندان خود به این ویروس کوشش نمایند.

به گزارش تسنیم، با اضافه شدن 8 فوتی جدید شمار جان باختگان بر اثر این ویروس در استان هرمزگان به 155 نفر رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1112

به "کودک 10 ساله هرمزگانی نیز قربانی ویروس مرموز کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کودک 10 ساله هرمزگانی نیز قربانی ویروس مرموز کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید