7 دیزاین مجذوب کننده برای دکور دیوار تلویزیون

به گزارش مجله اینمن، طراحی دکوراسیون تلویزیون و دیزاین دیوار پشت آن همیشه از اهمیت ویژه ای در دکوراسیون داخلی برخوردار است و بیشترین تاثیر را در زیبایی دکوراسیون منزل دارد.

7 دیزاین مجذوب کننده برای دکور دیوار تلویزیون

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب نموده اید یک فضای خوب برای نصب و قرار دادن لوازم دکوری مورد علاقه شما است. با این مطلب از مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

یک گالری دیواری درست کنید

برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون می توانید از فضای اطراف آن به عنوان یک گالری بهره ببرید و تعداد زیادی تابلو، متناسب با فضا و حال و هوای منزل به دیوار نصب کنید. حتی می توانید روی دیوار و بالای میز تلویزیون یک شلف ساده نصب کنید و روی آن را با لوازم دکوری بپوشانید.

لوازم دکوری دیواری

اگر می خواهید فضای بالای دیوار پشت تلویزیون را به یک گالری تبدیل کنید لزوما مجبور نیستید که از قاب عکس یا تابلوهای قاب دار بهره ببرید. یک ایده جالب، نصب لوازم دکوری مثل چراغ های تزیینی دیواری، شلف های دیواری کوچک یا یک تابلوی سرتاسری است.

سبک روستیک را امتحان کنید

یک میز چوبی قدیمی به سبک روستیک به عنوان میز تلویزیون بگذارید، روی آن چند گلدان گل طبیعی بچینید و برای فضای پشت تلویزیون روی دیوار هم چند تکه چوب الوار نصب کنید. روی الوارهای چوبی تلویزیون را نصب کنید تا حال و هوای منزل به دکوراسیون روستیک نزدیک گردد. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل داشته باشید به مطلب اتاق نشیمن شما به این وسایل احتیاج دارد! سر بزنید.

سبد ایده خوبی است

یک ایده دیگر برای دکوراسیون روستیک استفاده از سبدهای چوبی است. این سبدهای چوبی را روی دیوار نصب کنید. روی میز تلویزیون را هم با سبد تزیین کنید. داخل سبد روی میز را می توانید گل بگذارید. یک فانوس دکوری که داخل آن با شمع تزیین شده هم ایده شیک و جذابی برای روی میز تلویزیون است.

یک ایده خوب برای خانه های کوچک

برای مثال یک شلف ساده بالای میز تلویزیون نصب کنید و از آن به عنوان یک کتابخانه بهره ببرید. میز زیر تلویزیون را هم از نوع کگرددار انتخاب کنید و لوازم اضافی را در کشوها بچینید. قسمتی از فضای زیر میز تلویزیون را هم بدون کشو بگذارید تا لوازم اضافی مثل پاف و کوسن را زیر آن جا بدهید.

همه چیز را داخل دیوار مخفی کنید

دلتان می خواهد همه چیز را پنهان و در عین حال دکوراسیون خانه را شکیل و منحصر به فرد کنید؟ یک دکور چوبی دردار روی دیوار تعبیه کنید، تلویزیون را داخل آن بگذارید و به دیوار نصب کنید و درب کمد دکوری را ببندید و به این ترتیب همه چیز را داخل دیوار مخفی کنید.

یک کمد دکوری در فضای اطراف تلویزیون بسازید

می توانید تلویزیون را به دیوار نصب کنید و تمام فضای دیوار اطراف را با یک کمد سرتاسری که در قسمت پایین شامل یک یا چند کمد دارای درب یا بدون درب و در اطراف و کناره ها و قسمت بالا چندین شلف کار شده دکور کنید. داخل کمدهای پایینی لوازم اضافی و کتاب بچینید و روی شلف ها را با لوازم دکوری تزیین کنید.

پیشنهاد مطالعه: این مطلب ترفندهای نگهداری از گیاهان آپارتمانی در فصل بهار را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2252

به "7 دیزاین مجذوب کننده برای دکور دیوار تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 دیزاین مجذوب کننده برای دکور دیوار تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید