استیلی: تیم فوتبال امید فقط با همکاری باشگاه ها پیروز می گردد، هماهنگی های سفر به تایلند با بهترین شرایط انجام شد

به گزارش اینمن، سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران که به منظور آنالیز شرایط کشور میزبان مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا راهی تایلند شده از امکانات تمرینی و اقامتی شهر سونگلا بازدید کرد.

استیلی: تیم فوتبال امید فقط با همکاری باشگاه ها پیروز می گردد، هماهنگی های سفر به تایلند با بهترین شرایط انجام شد

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش اینمن و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال, حمید استیلی در این مورد گفت: خوشبختانه سفر بسیار خوب و ضروری با همکاری فدراسیون فوتبال به کشور تایلند انجام شد که ابتدا در بانکوک با مسئولان فدراسیون این کشور همچنین سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کردیم. پس از آن هم به سونگلا محل برگزاری بازی های گروه سوم سفر کردیم. ما بازدیدی از زمین تمرینی، ورزشگاه و هتل محل اقامت تیم داشتیم و هماهنگی های لازم درباره سفر تیم امید به تایلند انجام شد.

سرمربی تیم المپیک اضافه نمود: حضور میرشاد ماجدی که به زبان تایلندی تسلط دارد همچنین این کشور را به خوبی می شناسد برای ما اهمیت بسیار زیادی داشت. خوشبختانه توانستیم به بهترین شکل ممکن درباره هتل، تأمین غذای ایرانی مناسب برای تیم و استفاده از آشپزخانه هتل، هماهنگی برنامه های تمرینی و سایر موضوعات با طرف تایلندی مذاکره کنیم و فکر می کنم از این نظر همه چیز با بهترین شرایط صورت گرفته است. البته شرایط زمین های تمرینی در سونگلا ایده آل نیست، اما به هر صورت باید برای بازی کردن در همین وضعیت آماده باشیم. مسئله مهم اهمیت و ضرورت انجام سفر بود که در خصوص همه چیز به دقت برنامه ریزی کنیم و جزئی ترین موضوعات حتی فاصله زمین تا هتل، مسافت شهرها و طول سفر، شرایط آب و هوایی محل تمرینات بدنی، اتاق جلسات و بخش های دیگر را به دقت آنالیز کنیم.

استیلی در خاتمه گفت: همه ما از کادر فنی تیم امید گرفته تا فدراسیون فوتبال، خودِ بازیکنان و تمامی عوامل با تمام وجود برای پیروزیت کوشش می کنیم، اما یکی از اصلی ترین شاخصه ها برای پیروزیت این تیم همکاری و تعامل باشگاه هاست. من تشکر می کنم از کلیه مربیان و همکاران همچنین دوستان خوب خودم که در مقاطع مختلف به ما یاری کردند و بازیکنان شان را در اختیار تیم گذاشتند، اما درخواست ما این است که در فرصت باقیمانده هم این همکاری ادامه داشته باشد. شرایط حساس باشگاه ها و فشردگی مسابقات را درک می کنیم، اما اگر یاری باشگاه ها نباشد و نتوانیم در این مدت باقیمانده بازیکنان را در اختیار بگیریم امکان ارتقای توان بدنی نفرات همچنین هماهنگ سازی آنها وجود نخواهد داشت. مجدداً تأکید می کنم که تیم امید بدون همکاری باشگاه ها پیروز نخواهد شد و به این تعامل همه جانبه برای سربلندی تیم و انجام برنامه های آماده سازی با حضور کلیه نفرات احتیاج داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 518

به "استیلی: تیم فوتبال امید فقط با همکاری باشگاه ها پیروز می گردد، هماهنگی های سفر به تایلند با بهترین شرایط انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: تیم فوتبال امید فقط با همکاری باشگاه ها پیروز می گردد، هماهنگی های سفر به تایلند با بهترین شرایط انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید