تخریب تاسیسات راهداری و جاده ای، با متخلفان برخورد جدی گردد

به گزارش اینمن، سید موسی خادمی شامگاه سه شنبه در کارگروه امنیت راه های لرستان در سخنانی با بیان اینکه برای جلسه بعد این کارگروه باید به طور دقیق محورهای استان و همچنین فراوانی تصادفات و عامل فوتی در تصادفات رانندگی احصا و شناسایی شوند.

تخریب تاسیسات راهداری و جاده ای، با متخلفان برخورد جدی گردد

وی با تاکید بر اینکه همچنین مسائل موجود در جاده های استان باید شناسایی گردد، مطرح کرد: در هر نقطه که این مسائل وجود دارد باید دلایل آنها نیز اعلام گردد.

استاندار لرستان با بیان اینکه همچنین اقداماتی که لازم بوده تا این مسائل برطرف شوند نیز باید در جلسه آینده اعلام شوند، گفت: ما می توانیم تصادف را تسهیل و یا احتمال تصادف را کاهش دهیم.

خادمی با اشاره به اینکه باید این عوامل احصا شوند و بخشی از آنها را حداقل برطرف کنیم، گفت: در این راستا مسائل هر محور احصا گردد، راهکار های بلند مدت و کوتاه مدت اعلام و شناسایی شوند تا بخشی از مسائل را به مرور برطرف کنیم.

وی با تاکید بر ایجاد یک کمیته با عضویت دفتر فنی استانداری لرستان، پلیس راهور، راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین راه و شهرسازی استان برای شناسایی و آنالیز عوامل تصادفات برون شهری، اضافه کرد: همچنین در رابطه با کاهش تصادفات درون شهری نیز شهرداری، هدایت و رانندگی و ...کمیته ای ایجاد نمایند و اقدامات لازم در این زمینه در دستور کار قرار گیرد.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه همچنین اورژانس نیز باید برنامه خود را در زمینه تسریع در امداد رسانی در حوادث ارائه دهد، توضیح داد: همچنین کار فرهنگی و آموزشی نیز باید از سوی دستگاهها در این زمینه صورت گیرد.

خادمی با اشاره به تخریب تاسیسات راهداری و جاده ای در استان، گفت: در این راستا نیروی انتظامی، دادستانی و شورای تامین هر شهرستان در این رابطه ورود جدی داشته باشد و با متخلفان در این زمینه برخورد داشته باشند.

وی بر ایجاد دوربین های کنترل سرعت و ثبت تخلفات رانندگی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در مرکز لرستان تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 58

به "تخریب تاسیسات راهداری و جاده ای، با متخلفان برخورد جدی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب تاسیسات راهداری و جاده ای، با متخلفان برخورد جدی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید