جدال استقلال و صدا و سیما بالا گرفت

به گزارش مجله اینمن، استقلال امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال با یک گل از سد مس کرمان عبور کرد. ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی حضور پیدا نکرد. محمد حسین زرندی، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال درباره این غیبت شرح داد: همانطور که در جریان هستید و باشگاه استقلال هم چندین بار اعلام نموده، به خاطر مسائل حق پخش بین باشگاه و صدا و سیما، تا زمانی که دوربین های تلویزیونی در سالن کنفرانس حضور داشته باشند، آقای ساپینتو به نشست خبری نمی آید.

جدال استقلال و صدا و سیما بالا گرفت

او اضافه کرد: دکتر آجورلو در فوتبالی که حق پخش پرداخت نمی گردد، از تبلیغات محیطی درآمدزایی می نمایند اما با مدلی که بازی امروز پخش شد، بی احترامی به طرفداران استقلال است. نمی دانم، نمونه دیگری این سبک پخش تلویزیونی در کشور دیگری دیده اید؟ این جفا در حق باشگاه استقلال است. از زمانی که سوت بازی زده شد، طرفداران استقلال نگران و ناراضی هستند. این سبک فوتبال پخش کردند و بستن لنز دوربین را هیچ کجای دیگر ندیده ام. دکتر آجورلو قبل از این بازی با آقای پولادگر، ماجدی و درودگر صحبت کردند، اگر وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نمی خواهند پشت باشگاهی با 30 میلیون طرفدار باشد، کجا می خواهد پشت باشگاه باشد؟ جدا از ظلمی که در حق باشگاه استقلال می گردد، این مدل از پخش تلویزیونی کج سلیقگی در حق طرفداران استقلال است. امیدوارم این کج سلیقگی رفع گردد چرا که این بی احترامی به طرفداران استقلال است. این کار چوب لای چرخ فوتبال است.

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چه شد که تهدیدشان در بین دو نیمه مبنی بر این که در نیمه دوم به میدان نمی فرایند، عملی نشد، شرح داد: ما واقعا نمی خواستیم بازی کنیم چرا که طرفداران پیام های زیادی درباره این سبک پخش تلویزیونی برای ما فرستادند. این تصمیم مشترک باشگاه یعنی مدیریت و بازیکنان بود اما به خاطر طرفدارانی که منتظر نیمه دوم بودند، ما به زمین آمدیم.

زرندی در پاسخ به این سوال که آیا ساپینتو در میکسدزون صحبت می نماید، بیان نمود: اگر دوربین های تلویزیونی در میکسدزون باشد، نه.

او در واکنش به صحبت های خبرنگار صدا و سیما مبنی بر این که آیا این که فقط باشگاه استقلال با صدا و سیما مشکل دارد، نشان نمی دهد که ایراد از باشگاه استقلال است، گفت: به خاطر این که باشگاه استقلال پیشرو در گرفتن حقشان هستند. شرایط درآمدزایی در باشگاه استقلال با سایر باشگاه ها فرق دارد.

در ادامه جدالی لفظی بین خبرنگاران صدا و سیما و مدیر رسانه ای استقلال در گرفت. خبرنگاران صدا و سیما در این جدال عنوان کردند که باشگاه استقلال حق تبلیغات محیطی را گرفته و دیگر خواسته کنونی اش غیرمنطقی است که مدیررسانه ای باشگاه استقلال در پاسخ خاطرنشان کرد، که این ها حق باشگاه است و این دو راه درآمدزایی منافاتی با هم ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 شهریور 1401 بروزرسانی: 5 شهریور 1401 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2154

به "جدال استقلال و صدا و سیما بالا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال استقلال و صدا و سیما بالا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید