دیوار برای جذب نیروی کار مناسب به کمک کارفرمایان می آید

به گزارش مجله اینمن، ثبت آگهی جذب نیرو شاید اولین راهی باشد که به فکر هر کسب و کاری می رسد، اما اگر دوست داشته باشید این اولین راه به آخرین راه تبدیل شود، احتمالا باید در پی محل مناسبی برای انتشار آگهی جذب نیرو بگردید. شبکه های اجتماعی مختلفی برای این کار راه اندازی شده اند اما بجز این شبکه های اجتماعی، سایت دیوار هم امکانی برای جذب نیرو دارد.

دیوار برای جذب نیروی کار مناسب به کمک کارفرمایان می آید

تا پیش از این اگر می خواستید برای جذب نیرو در دیوار آگهی ثبت کنید، باید مثل همه چند عکس بارگزاری می کردید و آگهی شما بین انبوه آگهی هایی که روزانه از طریق افراد مختلف برای فروش کالاهای دست دوم منتشر می کنند، گم می شد اما جدیدا شرایط فرق کرده و امکان جدیدی در اختیار کارفرمایانی قرار گرفته که می خواهند پرستیژ کاری خود را حفظ کنند، همیشه در معرض دید باشند و در کمترین زمان بتوانند نیروی متخصص مورد نظرشان را به کار بگیرند.

پنل کارفرمایان چطور کار می کند؟

شاید در نگاه اول بگویید خودمان به راحتی می توانیم با چند کلیک آگهی مورد نظرمان را منتشر کنید و نیازی به دردسرهای پنل مخصوص و ... نداریم، اما انتشار آگهی استخدام ریزه کاری های خاص خودش را دارد. شاید حتی نیروهای حرفه ای شاغل در امور منابع انسانی هم نتوانند در کمترین زمان مشخص کنند که دقیقا چه مواردی باید در آگهی استخدام درج شود. پنل ویژه کارفرمایان برای هر مورد فیلد جداگانه ای در نظر گرفته که علاوه بر کمک به کارفرما برای انتشار راحت تر، خواندن متن آگهی را برای مخاطب هم آسان می کند. اگر یک آگهی را از طریق پنل کارفرمایان بفرستید کنار آن نشان مدارک کارفرما تایید شده قرار خواهد گرفت.

همچنین کسب وکارهایی که برای پنل ویژه کارفرمایان درخواست بدهند، بسته های مختلف برای تخفیف در ارسال آگهی ها و نردبان آنها در اختیارشان قرار خواهد گرفت. نردبان آگهی باعث می شوند هر چند وقت یکبار آگهی شما مجددا به صفحه اول برشود و با گذر زمان به انتهای فهرست آگهی ها نرود. همچنین در پنل کارفرمایان امکان نردبان همزمان چند آگهی وجود دارد. اگر زودتر دست بجنبید، می توانید از هدیه پنج آگهی رایگان هم استفاده کنید.

مواردی که احتمالا با آنها روبرو خواهید شد

ثبت نام در پنل ویژه کارفرمایان دیوار شاید کمی زمان بر باشد. چراکه برای ایجاد دسترسی حتما لازم است تا مدارک کسب و کار شما از طریق کارشناسان بررسی شوند. البته این مورد همزمان می تواند نقطه قوت به حساب بیاید. چراکه فرصتی پیش می آید تا شما بتوانید پنلی مخصوص کسب و کار و با همان برند خودتان در اختیار داشته باشید. همچنین در این صورت تیک تایید مدارک کنار هر آگهی به مخاطب می گوید شما با یک کسب و کار معتبر روبرو هستید و خبری از آگهی های جعلی نیست.

اگر کسب و کار شخصی دارید لازم است تا کارت ملی یا گواهینامه خود را در پنل کارفرمایان بارگذاری کنید. همچنین باید یکی از موارد پروانه کسب، اجاره نامه، سند ملک یا هرگونه مجوز از یک نهاد دولتی، صنف با اتحادیه را در سامانه بارگذاری کنید تا پنل کارفرمایان برایتان راه اندازی شود. مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت ها علاوه بر ارائه معرفی نامه از سوی شرکت متبوع، باید مدارک رسمی کسب و کار، از جمله آگهی تاسیس شرکت یا موسسه یا هر مجوزی که بر اساس آن شرکت در حال فعالیت است را ارائه کنید. البته همه چیز به صورت غیرحضوری انجام می شود.

محدودیتی که می توان آن را به فرصت تبدیل کرد

هنوز خیلی از کسانی که دنبال کار می گردند با بخش استخدام و کاریابی سایت دیوار آشنا نیستند؛ اما فرصتی پیش آمده که تکرار آن شاید دور از فکر باشد. ثبت نام برای دریافت پنل ویژه کارفرمایان به صورت رایگان انجام می شود.

یعنی شما بدون پرداخت هیچ پولی می توانید آگهی استخدامی را در پلت فرمی با میلیون ها کاربر منتشر کنید و از امکانات و ظرفیت های این پلت فرم در جهت کسب بهترین و مناسب ترین نیروی کار مورد نیاز خود استفاده کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1754

به "دیوار برای جذب نیروی کار مناسب به کمک کارفرمایان می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوار برای جذب نیروی کار مناسب به کمک کارفرمایان می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید