سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت راه اندازی شد

به گزارش مجله اینمن، سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت در اپلیکیشن های مدیریت حساب اپراتورهای تلفن همراه راه اندازی شد.

سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت راه اندازی شد

مجید حقی معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از راه اندازی سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت در اپلیکیشن های مدیریت حساب اپراتورهای تلفن همراه اطلاع داد.

وی اضافه نمود: فاز اول سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت با تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای توسعه دولت الکترونیک، به منظور کاهش مراجعه مردمی به دفاتر پیشخوان و نمایندگی های اپراتورها در شرایط همه گیری ویروس کرونا و ایجاد تسهیل در ساماندهی سیم کارت های تحت مالکیت مشترکین راه اندازی شده است.

حقی درباره نحوه استفاده از این سامانه اظهار کرد: با راه اندازی این سامانه تمامی مشترکین تلفن همراه می توانند با نصب آخرین نسخه اپلیکیشن اپراتور مورد نظرشان در بخش مدیریت سیم کارتها برای سلب مالکیت سیم کارتهایی که در آن اپراتور به نامشان ثبت شده، اقدام نمایند. مشترکان سیم کارتهای اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) نیز می توانند با مراجعه به وب سایت اپراتور مورد نظرشان از سیم کارت های تحت مالکیت خود آگاه شده و با انتخاب یکی از گزینه های عدم احتیاج به سیم کارت یا عدم اطلاع از صدور سیم کارت پس از طی فرآیند معین شده، برای سلب مالکیت سیم کارت اقدام نمایند.

معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری تاکید نمود: پس از طی شدن فرآیند سلب امتیاز، اشتراک سیم کارت به صورت قطعی از مالکیت مشترک خارج می گردد.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1544

به "سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه سلب امتیاز مالکیت سیم کارت راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید