ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه رفاهی

به گزارش مجله اینمن، مشاور معاون اداری اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: از ظرفیت های دانشگاه ها به صورت اشتراکی در حوزه رفاهی استفاده خواهیم کرد.

ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه رفاهی

نشست هم اندیشی و هم افزایی مدیران رفاهی وزارت علوم و دانشگاه ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید، بهنام صبوحی مدیر اداری و پشتیبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این نشست گفت: ظرفیت های رفاهی خوبی در دانشگاه ها وجود دارد که می توان از این ظرفیت ها به صورت اشتراکی استفاده کرد.

محمد افکانه مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم نیز در این نشست اضافه نمود: سه ماه پیش جلسه ای با 8 دانشگاه داشتیم و در آن نشست موضوع رفاه خانواده آموزش عالی مطرح و آنالیز شد. برنامه ریزی در حوزه رفاهی برای تمامی خانواده آموزش عالی شعار ما است و در این راستا فعالیت خواهیم کرد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم اضافه نمود: سال های سال است که به دلایل ساختاری ،در حوزه رفاهی بصورت جزیره ای عمل کردیم که این رویه باید اصلاح گردد و برنامه ریزی ها برای خانواده وزارت علوم مورد توجه قرارگیرد.

افکانه تاکید نمود: برنامه داریم این نشست ها به صورت مستمر برگزار گردد تا بتوانیم از تجربه های دانشگاه ها در حوزه رفاهی استفاده کنیم. در این نشست ایده های خوب دانشگاه ها مطرح و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم تاکید نمود: کوشش می کنیم در حوزه مسائل رفاهی به قشر ضعیف تر دانشگاه ها توجه بیشتری گردد و به نحوی این موارد اجرا گردد که شان افراد حفظ گردد.

پیغام مرادی مشاور معاون اداری اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم نیز در این نشست گفت: ارتباط با دانشگاه ها یکی از اولویت است چراکه از این طریق می توان ایده ها، چالش ها و موفقیت های دانشگاه ها در حوزه رفاهی را بیان کنیم.برنامه داریم در حوزه رفاهی یک هم افزایی ایجاد کنیم تا بتوانیم از ظرفیت های دانشگاه ها به صورت اشتراکی استفاده کنیم.

مشاور معاون اداری اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم اظهار کرد: نمی خواهیم به صورت جزیره ای عمل کنیم بلکه برنامه داریم با به اشتراک گذاشتن تمامی امکانات زمینه استفاده امکانات از سوی خانواده آموزش عالی را فراهم کنیم.

خبرنگاران علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2149

به "ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه رفاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت استفاده از ظرفیت دانشگاه ها در حوزه رفاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید