علت درگذشت شجریان از زبان پزشک معالجش

به گزارش اینمن، تحسن عباسی پزشک معالج محمد رضا شجریان با تاکید براین که همه امکانات برای درمان استاد آواز ایران به کار گرفته شد، گفت: این چند روز با تلاش همه همکاران که در شته های مختلف خدمت می کنند، همه درمان های لازم را برای استاد انجام دادیم و شبانه روز در خدمت او بودیم ولی با توجه به نارسایی های متعدد ارگان های مختلف دیگر ادامه درمان و نجات او میسر نبود.

علت درگذشت شجریان از زبان پزشک معالجش

به گزارش ایرنا، عباسی در این خصوص اضافه نمود: استاد شجریان از حدود 6 ماه قبل گرفتاری های متعددی پیدا کرده بود و دو بار قبلا در این بیمارستان (جم) بستری شدند و با تمهیدات اجرا شده، آن گرفتاری های خیلی حادی که پیش آمده بود، کنترل شد.

پزشک معالج استاد محمد رضا شجریان گفت: از سه چهار روز قبل متاسفانه یک گرفتاری های شدیدی در ارگان های مختلف استاد از جمله در قلب، کلیه و ریه دست به دست هم داد و مسائل ما را تشدید کرد و به ناچار او در بخش آی سی یو بستری شد.

او گفت: این چند روز با تلاش همه همکاران که در رشته های مختلف خدمت می کنند تمام امکانات را به کار گرفتیم و همه کارها و درمان های لازم را برای استاد انجام دادیم و شبانه روز در خدمت او بودیم ولی با توجه به نارسایی های متعدد ارگان های مختلف دیگر ادامه درمان و نجات استاد میسر نبود و متاسفانه امروز ساعت 4:13 دقیقه بعد از ظهر استاد از میان ما رفت.

عضو گروه پزشکی: از کار افتادن ارگان های متعدد داخلی علت فوت شجریان بود

مهرداد بهلولی عضو گروه پزشکی استاد محمدرضا شجریان، علت فوت او را از کار افتادن ارگان های متعدد داخلی مطرح نمود.

وی در این خصوص گفت: شرایط استاد از ابتدا پایدار نبود و اگر اطلاعیه های بیمارستان را دیده باشید، شرایط او در مراجعه آخر بسیار بحرانی بود.

وی اضافه نمود: حتی قرار بود ما صبح برای آمادگی مردم یک آگهی بدهیم، ولی دست نگه داشتیم و اقدامی نکردیم.

بهلولی گفت: شرایط استاد کلا خوب نبود و ارگان های داخلی او از کار افتاده بود و از روز گذشته نیز یک کلیه وی از کار افتاده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1267

به "علت درگذشت شجریان از زبان پزشک معالجش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت درگذشت شجریان از زبان پزشک معالجش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید