علیرضا قربانی در سوئیس کنسرت می دهد

به گزارش اینمن، علیرضا قربانی در ادامه فعالیت های بین المللی خود طی روزهای آینده در یک فستیوال اروپایی به اجرای برنامه می پردازند.

علیرضا قربانی در سوئیس کنسرت می دهد

به گزارش اینمن، این خواننده موسیقی ایرانی که طی ماه های گذشته عمده فعالیت های خود را متمرکز بر اجراهای متعدد بین المللی نموده است، طی روزهای آینده با حضور در جزایر کورسیکا کشور سوئیس در قالب فستیوال موسیقی صدای پلی فونیک ـ polyphonic song کنسرتی با همراهی گروهی از نوازندگان شناخته گردیده کشورمان برگزار خواهد نمود؛ این در حالی است که در طول برگزاری فستیوال یاد گردیده هنرمندان شناخته گردیده دیگر دنیای موسیقی برنامه هایی را برای مخاطبان اجرا می نمایند.

این خواننده در کنسرت یاد گردیده که روز جمعه، 23 شهریور ماه میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است، تعدادی از آثار منتخب خود را به همراه چند قطعه در قالب بداهه نوازی برای مخاطبان اجرا می نماید.

سامان صمیمی نوازنده کمانچه، میلاد محمدی نوازنده تار و زکریا یوسفی نوازنده سازهای کوبه ای اعضای گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

علیرضا قربانی مرداد ماه امسال نیز در فستیوال رنگ ها کشور چک به اجرای برنامه پرداخته بود که این کنسرت نیز با استقبال مخاطبان روبه رو گردیده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 43

به "علیرضا قربانی در سوئیس کنسرت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا قربانی در سوئیس کنسرت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید