مقاله: باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو آمریکا

به گزارش اینمن، باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو انواع تجارب کنترل شده را برای شما رقم میزند وبه بازدیدکنندگان بازدید از نمایشگاه هایی که همیشه پذیرش ندارند ، امکان دسترسی می دهند. طول مدت بازدید آنها از 60 تا 90 دقیقه است و می تواند متناسب با علاقه شما تنظیم شود.

مقاله: باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو آمریکا

Jones Family Gorilla Preserve یکی از بزرگترین زیستگاه های گوریل های جلگه ای غرب کشور است. این محوطه حفاظت شده تقریباً یک هکتار زمین را شامل شده است و به بازدیدکنندگان فرصتی می دهد تا این غول های لطیف را ببینند و از آنها یاد بگیرند.

Nature Trail در تمام طول سال باز است ، اما در ماه های تابستان به یک تجربه آموزشی تعاملی تبدیل می شود. این تنها جاذبه موجود در این باغ وحش نیست. در طول تعطیلات ، رویداد Zoo Lights باعث میشود ساختمانهای زیادی در محوطه باغ وحش می چراغانی و تزیین شوند و بازدیدکنندگان می توانند در شب از دیدن آنها لذت ببرند.

این بزرگترین زیستگاه lemur در فضای باز در ایالات متحده و یکی از حفاظتگاههایی است که اجازه می دهد تا لمورها از درختان بزرگ ، بالا بروند. آنها در اصل از ماداگاسکار ریشه میگیرند ، و از درخت به درختی دیگر می پرند. اگر بلافاصله آنها را نمی بینید ، به بالای درختان نگاه کنید!

منبع مقاله: باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو آمریکا

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1864

به "مقاله: باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: باغ وحش و باغ سانفرانسیسکو آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید