مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟

به گزارش مجله اینمن، انتخاب نوع طراحی روف گاردن به عوامل مختلفی همچون شکل سازه، کاربری و شرایط آب و هوایی بستگی دارد. با در نظر گرفتن شرایطی همچون نور، جهت و شدت وزش باد، آب و ده ها عامل دیگر طرح کاشت گیاهان به کارفرما تحویل داده می شود. در مرحله کاشت روف گاردن گیاهانی انتخاب می شوند که تحمل بالایی در شرایط محیطی شدید دارند.

مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟

تنها با قرار دادن چند گلدان بر روی پشت بام آن را به روف گاردن تبدیل نکرده ایم. روف گاردن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با کمترین خطر ساخته می شود.

افزایش پایداری بنا یکی دیگر از مزایای روف گاردن می باشد چرا که می تواند آب باران را مدیریت کند.

در طراحی روف گاردن از آب نما، آلاچیق، گلدان های ثابت، آشپزخانه، پرگولا، چمن، نیمکت و محل آفتاب گرفتن بسته به درخواست مشتری استفاده می شود.

اگر دوست دارید هوایی تمیزتر و حرارتی پایین تر در اطراف ساختمان خود داشته باشید به شما توصیه می کنیم روف گاردن را بر روی پشت بام خود اجرا کنید. کاهش مصرف انرژی و بهره برداری از آب باران از دیگر مزایای روف گاردن هستند. با ساخت روف گاردن ساختمانی زیباتر از گذشته خواهید داشت. برای ساخت روف گاردن از مواد مقاوم و سبک ساخته می شود تا پوشش های گیاهی بتوانند به راحتی رشد کنند.

روف گاردن منظره ای زیبا، جالب، مفرح و منحصر به فردی را به ساختمان شما هدیه می دهد و باعث بالا رفتن ارزش ساختمان می گردد.

منبع مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟

انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1878

به "مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مزایای روف گاردن چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید