نتیجه دربی باید در زمین مشخص گردد نه با حاشیه سازی بیرون زمین

به گزارش اینمن، سید کاظم اولیایی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد برخورد دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: با دیدن رفتار برخی از مسئولان دو تیم تاسف می خورم که این آقایان باید در هرم تصمیم گیری فوتبال جایی داشته باشند. آن آقای پیشکسوتی که خودش بارها فضای این مسابقات را احساس نموده و از حاشیه های آن با خبر است به جای آنکه برای تضعیف حریف و بالا بردن شانس پیروزی تیم خودش دست به حاشیه سازی و جو سازی به منظور تضعیف حریف بزند، باید به فکر تقویت تیم خودش باشد.

نتیجه دربی باید در زمین مشخص گردد نه با حاشیه سازی بیرون زمین

مدیرعامل پیشین آبی پوشان بیان داشت: از برخی از پیشکسوتان که وانمود می نمایند اخلاق مدار هستند انتظار بیشتری دارم. تضعیف حریف با حاشیه سازی با روح ورزش منافات دارد. آنها برای بالا بردن شانس پیروزی خودشان باید توانمندی های شان را افزایش دهند.

وی اضافه کرد: فوتبال سالم حکم می نماید نتیجه یک بازی داخل زمین و بر اساس توانمندی های کادر فنی و بازیکنان رقم بخورد نه اینکه یکسری افراد که مسئولیت هم دارند با صحبت های خود بازی را به جنجال و حاشیه بکشند. این درست نیست که بلافاصله بعد از مشخص شدن قرعه کشی آقایان علیه تیم رقیب موضع بگیرند.

اولیایی در مورد پیش بینی احتمالی نتیجه این بازی بیان داشت: فقط می توانم آرزو کنم که استقلال برنده این بازی باشد.

مدیر سابق استقلال در مورد فضای جابجاییی که رفته رفته به آن نزدیک می شویم بیان داشت: در شفافیت دو اصل بسیار مهم است. اول اینکه باشگاه شفافیت داشته باشد و با هوادارش صادق و رو راست باشد و دوم اینکه تصمیم گیرندگان در باشگاه به هیچ وجه تحت تاثیر فضای هواداری در جابجایی قرار نگیرند.

پیشکسوت مدیریت فوتبال تاکید نمود: تعداد طرفداران زیاد است و آنها تعدد سلیقه دارند. مدیران نباید چشم و گوش شان به فضای مجازی باشد و هر که نامش در این فضا مطرح شد برای استقلال کاندید گردد. بسیاری از دلالان هستند که با صرف هزینه در این فضا برای بازیکنان خود بازار گرمی می نمایند و در نهایت بازیکنانی را به باشگاه می دهند که با گذشت زمان مشخص می گردد در حد و اندازه نام این باشگاه نیستند و اصطلاحاً می گویند پیراهن باشگاه برای آنها گشاد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1191

به "نتیجه دربی باید در زمین مشخص گردد نه با حاشیه سازی بیرون زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه دربی باید در زمین مشخص گردد نه با حاشیه سازی بیرون زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید