گروسی: نادری به استقلال کمک می کند، از کسی انتظار حمایت نداریم، فقط ضربه نزنید

به گزارش اینمن، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید محمد نادری می تواند به آبی پوشان پایتخت کمک کند و باید از او حمایت شود.

گروسی: نادری به استقلال کمک می کند، از کسی انتظار حمایت نداریم، فقط ضربه نزنید

محسن گروسی، پیکشسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت و انتخاب محمود فکری به عنوان سکان دار هدایت این تیم گفت: در بین گزینه های ایرانی، محمود فکری یک گزینه خوب است و به نظر من ادامه راه بستگی به این دارد که چگونه این تیم حمایت شود. فکری با حاشیه های استقلال آشناست و اگر حمایت شود، می تواند به نتیجه لازم برسد. کادر فنی هم باید باهم هماهنگ باشد که مطمئنم که محمود فکری این را به خوبی می داند که چطور آن را مدیریت کند.

او ادامه داد: ما هنوز مطمئن نیستیم که پنجره جابجایی باز شده یا نه و این باعث شده فکری مطمئن نباشد از چه بازیکنی استفاده کند. مساله بعدی این است مدیریت پشت کادر فنی است یا خیر و این در گذر زمان مشخص می شود. باید یک مقداری زمان بگذرد تا مشخص شود که چه سرنوشتی در انتظار آبی پوشان پایتخت است.

گروسی افزود: استقلال در این چند سال گذشته هر وقت خواست سر و سامان بگیرد، برایش مشکل درست کردند. این تیم همیشه اول فصل را از دست داد و در آخر فصل مدعی بود. هر فصل اینطوری بوده که بازیکنان تاثیرگذار تیم خارج می شوند اما با این وجود هر فصل استقلال جزو مدعیان بوده است. هر فصل استقلال یک ضربه ای خورده است و همان باعث شده است تا استقلال نتایج لازم را نگیرد. اگر بازیکنانی مثل میلیچ و علی کریمی در استقلال بمانند، می توانیم برای قهرمانی استقلال امیدوار باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره جذب محمد نادری گفت: فوتبال حرفه ای است و اگر بخواهیم حرفه ای نگاه کنیم، نباید این چیزها معضل باشد. نادری اگر برای تیم تاثیرگذار باشد، چرا استقلال این بازیکن را به خدمت نگیرد؟ سال ها پیش مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال آمد و یکی از بهترین بازی های خود را در استقلال انجام داد و نادری هم می خواهد به استقلال کمک کند و هواداران هم باید از او حمایت کنند. در غیر اینصورت مشکلاتی در این زمینه پیش می آید.

او در سرانجام گفت: استقلال یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیاست. این تیم همیشه مدعی قهرمانی بوده است. استقلال تیم ریشه دار است و اگر با شرایط مساوی در مسابقات داشته باشیم، می توانیم به موفقیت استقلال امیدوارم باشیم. ما حمایتی نمی خواهیم حمایت پیشکش همان آقایان باشد و تنها مطالبه ما این است که استقلال ضربه نخورد چون در استقلال کسانی دیگر تصمیم گیری می کنند. افرادی به کرسی مدیریت می آیند که باید حرف آن ها را گوش کنند و اگر کسی حرف آن ها را گوش نکند، کنار می رود و به این خاطر امیدوارم شاهد روزهای خوبی برای استقلال باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1295

به "گروسی: نادری به استقلال کمک می کند، از کسی انتظار حمایت نداریم، فقط ضربه نزنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروسی: نادری به استقلال کمک می کند، از کسی انتظار حمایت نداریم، فقط ضربه نزنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید