400 گزارش تازه درباره بشقاب پرنده ها

به گزارش مجله اینمن، آژانس فضایی امریکا اعلام نموده است که چند صد گزارش تازه از پدیده های ناشناخته آسمانی (UAP) دریافت نموده است.

400 گزارش تازه درباره بشقاب پرنده ها

به گزارش همشهری و به نقل از روزنامه سان، دفتری که ناسا برای دریافت گزارش های مربوط به پدیده های ناشناخته آسمانی (UAP) ایجاد نموده، تا امروز گزارش های بسیاری دریافت نموده است. به روزرسانی ترسناکی از گزارش های بشقاب پرنده در حالی منتشر می گردد که مقامات پنتاگون نگران بیگانگان فضایی و مشاهدات مرموز پدیده های هوایی ناشناس هستند.

با وجود این، رونالد مولتری، معاون اطلاعاتی وزیر دفاع امریکا گفت: ما تا کنون چیزی که دلالت بر بیگانه بودن اشیاء هوایی گزارش شده باشد، مشاهده ننموده ایم. من چیزی ندیده ام که بتوانم بگویم به معنی سفر بیگانگان فضایی به زمین یا سقوط بیگانگان باشد.

در حال حاضر، تقریبا 400 مورد گزارش درباره مشاهده اشیای ناشناخته پرنده به وسیله اداره تحلیل انواع ناهنجاری ها (AARO) آنالیز شده است. دکتر شان کرک پاتریک، رئیس این اداره گفت که هر یک از این موارد تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده محسوب می گردد.

مولتری نیز اعلام نموده است که هر گونه شیء ناشناخته و غیرمجاز در محل یا در نزدیکی منطقه ممنوعه (ماننده یک پایگاه نظامی یا منطقه آموزشی) تا پیش از شناسایی، شی ای متخاصم در نظر گرفته می گردد.

AARO در ماه ژولای ایجاد شد و وظیفه ردیابی و آنالیز اشیاء ناشناخته در آسمان، فضا و زیر آب را بر عهده دارد. در ژوئن 2021، دفتر مدیریت اطلاعات ملی آمریکا گزارش داد که از سال 2004 تا 2021، 144 برخورد با اشیاء پرنده ناشناس به وسیله خلبانان نظامی گزارش شده است.

بعلاوه اعلام شده است که خلبانان به علت ترس از انگ، تمایلی به گزارش این برخورد ها نداشته اند. در بیش از 80 مورد، این برخورد ها به وسیله چندین حسگر ثبت شده است.

دکتر کرک پاتریک گفته است که از آن موقع تا امروز، موارد بیشتری گزارش شده است. در ماه مه، کنگره اولین جلسه خود را با موضوع اشیاء پرنده ناشناخته (UAP) در بیش از نیم قرن برگزار کرد، زیرا بسیاری از اعضاء نگران این بودند که آیا این اشیاء موجودات فضایی هستند یا فناوری تازه و ناشناخته ای که به وسیله چین یا روسیه به پرواز درآمده است.

دکتر کرک پاتریک گفت که این دفتر در حال هماهنگی با پنتاگون و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای رد کردن این فناوری احتمالی بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2205

به "400 گزارش تازه درباره بشقاب پرنده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "400 گزارش تازه درباره بشقاب پرنده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید