استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی در آموزش و پرورش

به گزارش اینمن، تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی خبر داد و گفت که همه معلمان مشمول استخدام در آموزش و پرورش جذب خواهند شد که بخشی از این استخدام امسال و بخشی نیز در سال آینده انجام خواهد شد.

استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی در آموزش و پرورش

به گزارش صدا و سیما، محسن حاجی میرزایی گفت: طبق دستورالعملی که به همه ادارات آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شده استفاده از بخاری نفتی در مناطق گاز رسانی شده ممنوع است.

وی افزود: در قانون بودجه سال آینده انعقاد قرارداد بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل طرح جمع آوری بخاری های غیر استاندارد در نظر گرفته شده است. قرارداد ادارات آموزش و پرورش استان ها بسته شده و اعتبارات لازم برای اجرای طرح نیز قرار است به زودی از طرف وزارت نفت اختصاص یابد.

حاجی میرزایی از استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی خبر داد و افزود: همه معلمان مشمول استخدام در آموزش و پرورش جذب خواهند شد که بخشی از این استخدام امسال و بخشی نیز در سال آینده انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: مربیان پیش دبستانی، معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموری و معلمان خرید خدماتی مشمول استخدام به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد و برای بقیه معلمان نیز از سازمان امور اداری و استخدامی ردیف استخدامی درخواست کرده ایم. مراحل استخدام این معلمان انجام شده است و این معلمان باید دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1399

به "استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی در آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام 25 هزار معلم غیر رسمی در آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید