اموال سرقت شده خود را اینجا جست و جو کنید

به گزارش اینمن، خبرنگاران/البرز رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: مشخصات 750 قلم کالای مسروقه این استان در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شده است.

اموال سرقت شده خود را اینجا جست و جو کنید

سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر گفت: نما سامانه ای است که از آن برای ثبت معینات و شماره سریال کالای مسروقه توسط پلیس آگاهی استفاده می گردد و از طریق آن مالباختگان می توانند به صورت مجازی کالاهای کشف شده را رصد نمایند.

وی بیان داشت: از زمان راه اندازی این سامانه تا به امروز 90 درخواست مالباختگان به پلیس آگاهی استان البرز ارجاع شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: شهروندان البرزی که اموالشان در این استان به سرقت رفته است برای شناسایی اموال خود به سامانه نما مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: مالباختگان تا پیش از این راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان نموده است.

این مقام انتظامی یادآور شد: تا به امروز معینات750 قلم کالای مسروقه این استان در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شده است.

سرهنگ نادربیگی خاطر نشان کرد که در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بار گزاری می گردد و مالباختگان می توانند برای برای ورود به این سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا معین گردد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اعلام نمود: مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.

دسترسی به سامانه نما از لینک زیر امکانپذیر است

https://agahi.police.ir

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1004

به "اموال سرقت شده خود را اینجا جست و جو کنید" امتیاز دهید

1 کاربر به "اموال سرقت شده خود را اینجا جست و جو کنید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اموال سرقت شده خود را اینجا جست و جو کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید