بازرگانان چینی به سرمایه گذاری در ایران علاقه مند هستند

به گزارش اینمن، خبرنگاران: سفیر چین در ایران با بیان اینکه بازرگانان چینی به سرمایه گذاری در ایران علاقه مند هستند، گفت: سفارت چین در ایران برای سرمایه گذاران دو کشور فرصت لازم را فرهم می نماید و زمینه را برای همکاری تجار گیلانی و چین فراهم می سازد.

بازرگانان چینی به سرمایه گذاری در ایران علاقه مند هستند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش اینمن از زیباکنار، یاهونگ یانگ بعد از ظهر امروز در جمع تجار و سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: کوشش می کنیم با توسعه روابط و رایزنی ها حضور سرمایه گذاران چینی در منطقه آزاد انزلی بیش از گذشته می گردد.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی دارای ویژگی های خوبی برای سرمایه گذاری است، اضافه کرد: تجار چینی فعال در این منطقه به سرمایه گذاری در انزلی علاقه مند هستند.

سفیر چین در ایران گفت: سفارت چین در ایران برای سرمایه گذاران دو کشور فرصت لازم را فرهم می نماید و زمینه را برای همکاری تجار گیلانی و چین فراهم سازد.

یانگ با تأکید بر گسترش روابط تجاری و مبادلات مالی بین ایران و چین، اعلام نمود: در سفر به استان های ایران از نزدیک از ظرفیت های مالی و سرمایه گذاری بازدید نموده و این کار را ادامه می دهیم.

وی با اشاره به اهداف سفرش به گیلان، توضیح داد: آشنایی بیشتر با وضعیت سرمایه گذاری در گیلان و به ویژه منطقه آزاد انزلی و آنالیز فرصت های سرمایه گذاری موجود برای بازرگانان و سرمایه گذاران چینی از مهمترین اهداف سفر به گیلان است.

سفیر چین در ایران با اشاره به اعلام ظرفیت های سرمایه گذاری گیلان به تجار و بازرگانان چینی، گفت: اطلاعات فرصت های سرمایه گذاری گیلان در اختیار تجار و سرمایه گذاران چینی قرار داده می گردد تا میزان مشارکتشان در این طرح ها افزایش یافت و یا سرمایه گذاری جدیدی انجام گردد.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 403

به "بازرگانان چینی به سرمایه گذاری در ایران علاقه مند هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازرگانان چینی به سرمایه گذاری در ایران علاقه مند هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید