برپایی دوره آموزشی برخط تخصصی ترانه، تصنیف و سرود از سوی حوزه هنری

به گزارش اینمن، تهران (پانا) - دوره آموزشی تخصصی ترانه، تصنیف و سرود به صورت برخط به همت مرکز موسیقی حوزه هنری برگزار خواهد شد.

برپایی دوره آموزشی برخط تخصصی ترانه، تصنیف و سرود از سوی حوزه هنری

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این دوره با هدف مهارت افزایی و ارتقای شناخت ادبی در زمینه سرایش ترانه، تصنیف و سرود برگزار می شود. مبانی ترانه سرایی، مبانی تصنیف سرایی، مبانی سرایش سرود، کلیدهای خلاقیت در ترانه سرایی و آسیب شناسی ترانه در روزگار ما، عناوین این مجموعه کلاس های تخصصی است که در قالب 12 جلسه طی شش روز پیاپی از 12 الی 17 اسفند ماه 99 برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره که در نوع خود نخستین دوره است فعال کردن نسل توانمندی از شاعران جوان کشور در حوزه تصنیف، ترانه و سرود است.

شرکت کنندگان این دوره گواهی حضور دریافت خواهند کرد و برگزیدگان دوره جواز عضویت در باشگاه تصنیف و ترانه مرکز موسبقی حوزه هنری را کسب خواهند کرد.

شاعران و ترانه سراهای برجسته ای چون سعید بیابانکی، محمدمهدی سیار، ابراهیم اسماعیلی اراضی، علیرضا بدیع و میلاد عرفان پور مدرسان این دوره شش روزه خواهند بود.

این برنامه در قالب طرح های آموزشی مکتب مهر حوزه هنری و در پایگاه اینترنتی مکتب مهر به نشانی http://www.maktabemehr.ir ثبت نام داوطلبان انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1530

به "برپایی دوره آموزشی برخط تخصصی ترانه، تصنیف و سرود از سوی حوزه هنری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی دوره آموزشی برخط تخصصی ترانه، تصنیف و سرود از سوی حوزه هنری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید