برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف

به گزارش اینمن، ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور(ITWeekend6) تیر ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف

به گزارش خبرنگاران، ششمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور (ITWeekend6) با هدف معرفی و شناساندن ایده های بکر و خلاق جهت ایجاد کسب و کارهای نوین و ایجاد اشتغال 20 تیر ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

این جشنواره رویدادی است که در آن افراد سرشناس حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند. هدف اصلی برگزاری این رویداد انتقال تجربه در کسب کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، داستان های موفقیت و شکست و ایجاد انگیزه در فراوری استارت آپ های نوآورانه است.

از دیگر اهداف اصلی این رویداد، می توان به ایجاد محیطی برای گردهمایی، تبادل نظر و هم افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقه مندان به رویکردها و نگرش های نو در سطحی فراتر از مرزهای جغرافیایی و همچنین شناسایی آنها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف جهت پیشبرد اهداف کشور اشاره نمود.

ثبت نام در ششمین جشنواره فناوری اطلاعات از 25 اردیبهشت ماه جاری شروع شده و این جشنواره در روز پنجشنبه 20 تیرماه 1398 در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.

IT Weekend می کوشد تا با انتشار تجربیات ارزنده در حوزه فناوری اطلاعات، برای پیشرفت کشور در این حوزه کوشش کند. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این رویداد به آدرس https://itweekend.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 220

به "برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری ششمین جشنواره فناوری اطلاعات در دانشگاه شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید