بزرگترین فروشگاه خرید برچسب شبرنگ و روزرنگ در ایران کجاست ؟

به گزارش اینمن، شبرنگ یکی از انواع لیبل و برچسب یا استیکر به حساب می آید که اغلب بر روی شیشه فروشگاه ها برای معرفی نام آن فروشگاه استفاده می گردد. چاپ شبرنگ نام فروشگاه اغلب بوسیله دستگاه های کاترپلاتر فراوری می گردد و از طریق نصاب شبرنگ، بر روی شیشه مغازه نصب میگردد. شبرنگ یا روزرنگ اغلب بر روی شیشه فروشگاه ها استفاده میگردد. برای خرید شبرنگ شما میتوانید نام فروشگاه خود را به طراح داده و او پس از طراحی بوسیله دستگاه کاترپلاتر پس از برش، کار نهایی را به شما می دهد.

بزرگترین فروشگاه خرید برچسب شبرنگ و روزرنگ در ایران کجاست ؟

شبرنگ چیست ؟

شبرنگ اغلب به اسم لیبل های مغازه ای یا فروشگاهی یا لیبل یا برچسب روی شیشه فروشگاه شناخته میگردد. شبرنگ ها نسبت به لیبل معمولی دارای کیفیت بالاتری هستند. در مقابل پارگی مقاومت تر هستند و در مقابل باران و باد مقاومت بیشتری دارند.

کاربرد شبرنگ چیست؟

از جمله کاربردهای شبرنگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابل استفاده برای مراسم مذهبی و برچسب روی ماشین
  • قابل استفاده بر روی انواع وسیله نقلیه
  • قابل استفاده برای تاکسی و آمبولانس
  • قابل استفاده برای چسباندن نام فروشگاه بر روی شیشه
  • قابل استفاده در علائم هدایت و رانندگی

روزرنگ چیست ؟

اگر شبرنگ ها بدلیل براقیتی که دارند اغلب در شب و تاریکی کاربردی داشته باشند، میتوان گفت برای استفاده در روز باید بجای شبرنگ از روزرنگ استفاده کرد.

رنگ شبرنگ چه تفاوت های باهم دارد ؟

اغلب شبرنگ ها در رنگ های براق مورد استفاده قرار میگیرند. این رنگ ها بدلیل استفاده بیشتر در شب، رنگ های روشن و براقی هستند.

برچسب شبرنگ چه تنوعی دارد ؟

اغلب شبرنگ ها بدلیل چسبی که برای چسباندن آنها روی شیشه استفاده میگردد، به برچسب شبرنگی نیز معروف هستند.

قیمت شبرنگ چقدر است ؟

قیمت شبرنگ بر حسب متر مربع هست. اغلب شبرنگ ها بصورت رول به فروشگاه ها فروخته شده و آنها نسبت به میزان مصرفی هر کار قیمت بصرفه ای را برای آن معین مینمایند. لازم بذکر است که قیمت برخی رول ها از برخی دیگر گرانتر است .

کاغذ دیواری شبرنگ چگونه انجام می گردد؟

میتوان از شبرنگ ها بصورت کاغذ دیواری نیز استفاده کرد. آنها دیگر خیلی براق نیستند که چشمان شما را اذیت نمایند، آنها کاربرد کاغذ دیواری را دارند و بعنوان شبرنگ کاغذ دیواری فروخته می شوند.

طراحی شبرنگ چگونه انجام می گردد؟

اغلب طراحان مسلط به برش شبرنگ، سایز و رنگ و حروف را از شما می گیرند و خود نسبت به مکان طراحی و سایز درست را تعیین می نمایند. پس از طراحی دست به برش و جداکردن حروف از هم میزنند.

چاپ و برش شبرنگ چگونه انجام می گردد؟

چاپ و برش شبرنگ اغلب بوسیله دستگاه کاتر پلاتر انجام می گیرد. این دستگاه وظیفه برش حروف نسبت به دستوری که از کامپیوتر به آن فرستاده می گردد را دارد. این دستگاه دارای یک تیغه است، که آن تیغه وظیفه جداکردن و برش شبرنگ را بر عهده دارد.

برچسب شبرنگ روی شیشه مغازه چگونه زده می گردد؟

اغلب پس از چاپ و برش شبرنگ باید نصاب شبرنگ ها را بوسیله سلفونی که دارد و با استفاده از تاید و آب بر روی شیشه مغازه نصب کند. لازم بذکر است که این کار، کاری تخصصی است، چون بعد از کار مکان دارد حباب های ریز ریزی زیر شبرنگ نصب شده ایجاد گردد که باعث میگردد، کار شما جلوه خوبی نداشته باشد.

اسپری شبرنگ چیست ؟

اغلب از اسپری شبرنگ برای ثبات و خشک شدن شبرنگ بر روی مکانی که شبرنگ یا روزرنگ نصب میگردد، استفاده می گردد.

بورس برچسب و شبرنگ در تهران کجاست ؟

بورس شبرنگ در خیابان منتهی به چهارراه اسلامبول می باشد. اگر شما از میدان امام خمینی به سمت چهارراه اسلامبول بروید با انبوه کسبه ای که کار فروش و نصب شبرنگ و روزرنگ را انجام می دهند، روبرو خواهید شد. در ادامه ما 10 فروشگاه عظیم شبرنگ در تهارن را به شما معرفی خواهیم کرد.

10 فروشگاه برتر خرید شبرنگ و روزرنگ در تهران سال 99

1. دنیا شبرنگ

منبع: مجله چاپخونه
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1467

به "بزرگترین فروشگاه خرید برچسب شبرنگ و روزرنگ در ایران کجاست ؟" امتیاز دهید

2 کاربر به "بزرگترین فروشگاه خرید برچسب شبرنگ و روزرنگ در ایران کجاست ؟" امتیاز داده اند | 3.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین فروشگاه خرید برچسب شبرنگ و روزرنگ در ایران کجاست ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید