برترین راه برای ورزش کردن به توصیه محققان

به گزارش مجله اینمن، نتایج یک آنالیز نو نشان می دهد، ترس از مرگ در افراد می تواند برترین راه برای ترغیب آنها به ورزش باشد.

برترین راه برای ورزش کردن به توصیه محققان

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از دیلی میل، نتایج یک آنالیز نو نشان می دهد، ترس از مرگ در افراد می تواند برترین راه برای ترغیب آنها به ورزش باشد.

به گفته محققان، هشدارهای مرگ و بیماری برترین راه برای تشویق مردم به تناسب اندام بودند؛ نویسنده این مطالعه می گوید یافته ها می تواند به بهبود قدرت انگیزشی برای تناسب اندام یاری کند.

Kiemute Oyibo، نویسنده این مطالعه از دانشگاه واترلو در کانادا می گوید: یافته ها مبنایی را برای طراحان اپلیکیشن تناسب اندام فراهم می نماید تا از پیغام های سلامتی مرتبط با بیماری و مرگ به عنوان تکنیکی متقاعدنماینده برای ایجاد انگیزه در تغییر رفتار استفاده نمایند.

در این مطالعه از 669 نفر خواسته شد تا به پنج پیغام در خصوص اینکه چگونه آنها را تشویق به ورزش با یک برنامه تناسب اندام، می نماید امتیاز دهند.

تخمین زده می گردد که کم تحرکی در انگلیس سالانه یک میلیارد پوند برای سرویس سلامت ملی این کشور هزینه دارد؛ ضمن اینکه از هر 10 نفر 6 مفر دچار چاقی هستند. هزینه های ناشی از بی تحرکی در ایالات متحده بسیار بالاتر است؛ به طوری که سبک زندگی بی تحرک تخمین زده می گردد سالانه 117 میلیارد دلار (نزدیک به 85 میلیارد پوند) برای سیستم مراقبت های بهداشتی آمریکا هزینه داشته باشد.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده تخمین می زند که 42 درصد از جمعیت بزرگسال ایالات متحده چاق و 9 درصد به شدت چاق هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1897

به "برترین راه برای ورزش کردن به توصیه محققان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین راه برای ورزش کردن به توصیه محققان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید