تابستان سال جاری شاهد عرضه اولین بسته الحاقی بازی Avatar: Frontiers of Pandora باشید

به گزارش مجله اینمن، بازی آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) حدود یک سال پیش عرضه شد. شرکت یوبیسافت عملکرد بسیار خوبی در ساخت این بازی داشت و به همین علت این بازی ساخته شده از فیلم آواتار توانست موفقیت خوبی کسب کند. حال نوبت به اولین بسته الحاقی این بازی رسیده و اینطور که به نظر می رسد اوایل تابستان سال جاری شاهد عرضه آن خواهیم بود.

تابستان سال جاری شاهد عرضه اولین بسته الحاقی بازی Avatar: Frontiers of Pandora باشید

نام این بسته الحاقی اسکای بریکر (The Sky Breaker) بوده و اولین بسته الحاقی داستانی بازی آواتار است. شرکت یوبیسافت تا الان به روزرسانی های متعددی برای بازی مرزهای پندورا منتشر نموده و محتوای مختلفی به آن اضافه نموده است ولی هیچ کدام به داستان این بازی چیزی اضافه نمی کردند. حال در بسته الحاقی اسکای بریکر ما شاهد افزوده شدن یک محتوای داستانی به بازی آواتار هستیم.

در اسکای بریکر یک سایه اسرار آمیز روی دنیای بازی آواتار پدیدار می گردد. این سایه اسرار آمیز زندگی افراد گروه Navi را تهدید نموده و جشن آن ا را خراب می نماید. حال برای محافظت از مرزهای غربی دنیای پندورا شما باید بار دیگر با RDA مبارزه نموده و از دنیای بازی دفاع بکنید. از طرفی در این بسته الحاقی چندین کرکتر تازه هم به بازی اضافه شده که تنوع شخصیت ها را در بازی مرزهای پندورا بیشتر کند.

نکته اینجاست که اسکای بریکر داستان اصلی بازی را ادامه می دهد. در نتیجه شما دوباره وارد دنیای اصلی بازی شده و یک منطقه تازه را در آن کشف می کنید. این منطقه حال و هوای آشنایی با دنیای بازی دارد اما به طور کامل متفاوت با نقشه اصلی بوده و دارای جزئیات بسیار زیادی است. این بسته الحاقی تنوع را در بازی آواتار بسیار زیاد نموده و شما با دشمنان و منطقه ها تازه در این بازی روبرو هستید.

همانطور که گفتیم در این بسته الحاقی ما شاهد انواع تازهی از دشمنان و منطقه ها هستیم. یکی از دشمنانی که کاربران با آن روبرو خواهند شد AMP Defender نام داشته که منطقه ها مهم دشمن را پوشش می دهند. برای مبارزه با این دشمنان شما باید استراتژی تازهی در بازی پیاده کنید به علت اینکه شکست دادن آن ها کار راحتی نیست.

در این بسته الحاقی چالش های زمانی هم به بازی اضافه شده است. در نتیجه شما می توانید در آن ها شرکت نموده و امتیاز خود را افزایش دهید. با افزایش امتیاز شما بیشتر در بازی پیشرفت نموده و راحت تر به مرحله 25 خواهید رسید. با رسیدن به مرحله 25 شما به توانایی های بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد و عنصر نقش آفرینی در این حالت از بازی قدرتمندتر می گردد.

الان زمانی است که بازی آواتار: مرزهای پندورا ارزش تجربه کردن دارد. به علت اینکه شرکت سازنده تمرکز زیادی روی بهبود این بازی داشته و به نظرات کاربران گوش داده است. در نتیجه مرزهای پندورا از همواره کامل تر شده و با اضافه شدن این بسته الحاقی تنوع نیز در آن بسیار زیاد شده است. بازی مرزهای پندورا در ابتدای عرضه مسائل زیادی داشت ولی رفته رفته این مسائل کمتر شد و حال در برترین حالت خود قرار گرفته است.

بسته الحاقی اسکای بریکر در تاریخ 26 تیر (16 جولای) در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. این بسته الحاقی مانند بازی اصلی تنها برای کنسول های نسل نهم و کامپیوتر در دسترس بوده که کاربران کامپیوتر هم می توانند آن را از فروشگاه رسمی یوبیسافت خریداری بکنند.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 31 خرداد 1403 بروزرسانی: 31 خرداد 1403 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2339

به "تابستان سال جاری شاهد عرضه اولین بسته الحاقی بازی Avatar: Frontiers of Pandora باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابستان سال جاری شاهد عرضه اولین بسته الحاقی بازی Avatar: Frontiers of Pandora باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید