جا به جایی خانه با قایق

به گزارش مجله اینمن، خبرنگاران : خانه یک زوج کانادایی با قایق جا به جا شد.

جا به جایی خانه با قایق

قایق در نقل مکان یک خانواده تاثیر داشت.

به گزارش خبرنگاران، همه ما از خانه ای به خانه ای دیگر در نقطه ای دیگر از شهر نقل مکان نموده ایم، اما تعداد افرادی که خانه خود را به طور کامل مانند یک زوج کانادایی به مکانی نو منتقل نموده اند بسیار کم هستند. در این تصمیم ماجراجویانه دانیل پِنی و همسرش کریل لاوِل زوج اهل استان نیوفاندلند کانادا خانه شان را به مکانی نو منتقل کردند.

این زوج هفته پیش با یاری چند قایق پیروز شدند تا انتقال خانه دو طبقه خود را به مکان نو با پیروزیت انجام دهند. بنا به گزارش رسانه های محلی انتقال این خانه به مکان نو حدود 8 ساعت به طول انجامید. قسمت سخت این جابجایی، انتقال خانه از روی خشکی به ساحل جزیره و سوار کردن آن روی قایق ها و در ادامه انتقال آن به مکان نو بر روی خشکی بود. قبل از شروع انتقال بشکه ها در زیر خانه نصب شد و کل سازه که به یک قاب فلزی متصل شده بود به وسیله بیل های مکانیکی به روی قایق ها کشیده شد.

رسیدن خانه به سمت دیگر ساحل

در ویدئویی که از جابجایی خانه در فضای مجازی منتشر شده عملیات خاکبرداری اطراف خانه و انتقال آن به روی قایق ها را نشان می دهد. در قسمتی از این ویدئو در حالی که این خانه به وسیله قایق ها به سمت دیگر ساحل منتقل می گردد دیده می گردد. هنگامی که خانه به سمت دیگر ساحل رسید به وسیله دو بیل مکانیکی به محلی که باید روی خشکی قرار می گرفت منتقل شد.

دانیل در این باره گفت: این یک خانه سبز کوچک است که در نقطه ای که ما دوست داریم قرار گرفته است. من با دوستان و خانواده ام در این باره صحبت کردم. همه می دانند که من این خانه را بسیار دوست دارم.

منبع: رکنا
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1876

به "جا به جایی خانه با قایق" امتیاز دهید

1 کاربر به "جا به جایی خانه با قایق" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جا به جایی خانه با قایق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید