خبرنگاران پیش فروش محصولات ایران خودرو شروع شد

به گزارش مجله اینمن، تهران- خبرنگاران- شرکت ایران خودرو در ارتباط با پاسخ به احتیاج بازار، طرح پیش فروش عادی محصولات (حداکثر 12 ماهه) را از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز شروع کرد.

خبرنگاران پیش فروش محصولات ایران خودرو شروع شد

به گزارش خبرنگاران از ایران خودرو، در این طرح محصولات پژو 206 تیپ 2، پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5، سمند ال. ایکس بنزینی، سورن پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه ای و رانا پلاس عرضه شده است. موعد تحویل این هفت محصول بر اساس نوع خودرو انتخابی، از دی تا اسفند سال آینده معین شده است.

متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح ثبت نام نمایند. در این طرح که تا روز سه شنبه (12 اسفندماه) ادامه خواهد داشت، قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد ثبت خواهد شد.

مطابق شرایط عمومی بخش نامه، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد، متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است، حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبه های کمیته خودرو وجود ندارد.

برپایه این گزارش، متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی و ضروری است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند، همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

مطابق بخش نامه، ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود، کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد، انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

در این بخش نامه تاکید شده که گارانتی خودرو پس از پنج ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه نکردن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد دست کم یک هزار کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

سند و فاکتور فروش خودرو تا خاتمه مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان خواهد شد.

همچنین برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد شد، کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا سه سال امکان ثبت نام در همه طرح های فروش آینده محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

براساس این بخش نامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

متقاضیان برای خرید از اینجا اقدام نمایند.

برای پاسخ گویی به سوالات هنگام ثبت نام نیز شماره تلفن 02182272727 اختصاص یافته است.

آمار 11 ماهه ایران خودرو

آنالیز آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از فراوری 432 هزار و 6 دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال جاری تا خاتمه بهمن ماه است.

برپایه این آمارها، تا خاتمه بهمن ماه 312 هزار و 563 دستگاه در گروه پژو، 48 هزار و 947 دستگاه در گروه سمند، 11 هزار و 664 دستگاه رانا و 50 هزار و 943 دستگاه دنا در ایران خودرو فراوری شد.

در مدت یاد شده، این گروه صنعتی همچنین پیروز به فراوری 94 دستگاه دانگ فنگ، سه هزار و 219 دستگاه هایما، چهار هزار و 311 دستگاه در گروه وانت و سایر محصولات و 181 دستگاه پژو 2008 شد.

در این آمار، فراوری 84 دستگاه تارا به عنوان خودروی نوبرانه این گروه صنعتی نیز مشاهده می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1533

به "خبرنگاران پیش فروش محصولات ایران خودرو شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیش فروش محصولات ایران خودرو شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید