دادکان: شما آقازاده نیستید؛ گدازاده هستید، ماجرای ویلموتس چه شد؛ این همه پول کجا رفت؟

به گزارش اینمن، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: مگر باشگاه استقلال و پرسپولیس هیات مدیره ندارند؟! مدیرعامل باید مصوبات هیات مدیره را اجرا کند. واقعا وظیفه مدیرعامل چیست؟ من می گویم برخی برای این پست ها نیستند.

دادکان: شما آقازاده نیستید؛ گدازاده هستید، ماجرای ویلموتس چه شد؛ این همه پول کجا رفت؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران محمد داکان در خصوص با انتقاد از مسئولین و در خصوص مسائل ورزش کظور گفت: متاسفانه برخی که در این ورزش دزدی می کنند پست ها و مقام های بهتری می گیرند. آدم دلش می سوزد. اینهایی که سر کار هستند؛ بر اساس تجربه و تخصص آمدند؟ مقبولیت دارند؟ انگار همه دنبال پست دادن به رفقای خود هستند و کاری ندارند که واقعا چه کسی خدمت می کند.

وی افزود: مگر باشگاه استقلال و پرسپولیس هیات مدیره ندارند؟! مدیرعامل باید مصوبات هیات مدیره را اجرا کند. واقعا وظیفه مدیرعامل چیست؟ من می گویم برخی برای این پست ها نیستند. برخی مال ورزش نیستند. برای همین است که مجیزگویی باب می شود.

دادکان خاطر نشان کرد: ماجرای ویلموتس چه شد؟ این همه پول کجا رفت؟ چرا؟ آقا فساد در همین چیزهاست. اگر کسی این حرف ها را نمی زند، من به خاطر مملکتم می گویم. برنامه با آقای رسایی کننده مجلس را یادتان هست؟ به ایشان گفتم فساد فقط در فوتبال است؟ در شورای شهر نیست؟ در وزارتخانه ها نیست؟ در همان کمیسیون شما فساد نیست؟ بعد خیلی جالب است. رئیس همان کمیسیونی که دنبال از بین بردن فساد ورزش بود، خودش دستگیر شد!

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال تاکید کرد: یک بار من لفظ آقازاده را استفاده کردم. علی دایی هم سال گذشته گفت تا وقتی آقازاده ها تصمیم گیرنده ورزش باشند، نمی آید. آقای دایی اشتباه کردی. من هم اشتباه کردم. اینها آقازاده نیستند اینها گدازاده هستند. آقازاده که از این کارها نمی کند. اینها گدازاده هستند که دست به چنین کارهایی می زنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1309

به "دادکان: شما آقازاده نیستید؛ گدازاده هستید، ماجرای ویلموتس چه شد؛ این همه پول کجا رفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادکان: شما آقازاده نیستید؛ گدازاده هستید، ماجرای ویلموتس چه شد؛ این همه پول کجا رفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید