اخبار اقتصادی

خبرنگاران بایدن: آینده از آن سرمایه گذاری در انرژی پاک است

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا بر لزوم کاهش 1.5 درجه سانتی گراد از گرمای زمین تاکید نمود و گفت آینده از آن کسانی است که در انرژی پاک سرمایه گذاری نمایند.

24 اردیبهشت 1400

توهم مداخله جویی چین در انتخابات 2020

واقعاً اصلاح روندها چه اهمیتی داشت وقتی که ترامپ کارهای خود را به وسیله توئیتر انجام می داد، از جمله کاری که در روز 14 ماه مه انجام داد:زد تی ایی، شرکت مخابراتی عظیم چین بخش عظیمی از قطعات مورد احتیاج خود را از شرکت های امریکایی می خرد. این مساله همچنین...

22 اردیبهشت 1400

محمود صادقی:فضای انتخابات سرد است

محمود صادقى در ارزیابی فضای کشور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1400، اظهار کرد: با وجود اینکه کمتر از یک ماه به ثبت نام انتخابات باقی مانده است، هنوز فضای کشور انتخاباتی نشده که به نظر می رسد نارضایتی و ناامیدی گسترده ای که در سطح جامعه وجود دارد از دلایل...

20 اردیبهشت 1400

ورود بیش از 500 هزار تن بار به بندرخشک یزد در سال گذشته

خبرنگاران/یزد مدیر عامل بندرخشک پیشگامان یزد از ورود بیش از 500 هزار تن بار شامل بارهای سردخانه ای، گمرکی و انواع بارهای فله به این بندر در سال گذشته اطلاع داد.

19 اردیبهشت 1400

آمریکا: دعوت از پوتین پابرجاست

خبرنگاران : سخنگوی کاخ سفید ضمن اعلام سفر نخست وزیر ژاپن به آمریکا گفت، دعوت رئیس جمهور آمریکا از همتای روس خود همچنان پابرچا است.

17 اردیبهشت 1400

بزرگ ترین بازنده عصر ارزهای دیجیتالی مشخص شد

جسی پاول گفت: اگر معامله ارز دیجیتال در جایی ممنوع شود تنها جذابیتش برای مردم بیشتر می شود.

16 اردیبهشت 1400

نخستین فراخوان استخدامی سال 1400

خبرگزاری خبرنگاران- فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری، خاتمه فروردین اعلام می گردد.

14 اردیبهشت 1400

کاهش نرخ رسمی 23 ارز، جزئیات قیمت ها

خبرنگاران : بانک مرکزی امروز (دوشنبه، 23 فروردین ماه) نرخ رسمی 46 ارز را بیان کرد که براساس آن نرخ 23 ارز با کاهش قیمت همراه شد، 14 ارز افزایش قیمت یافت و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.

13 اردیبهشت 1400

پیشنهاد عربستان به صنعاء همزمان با حس کردن خطر از دست دادن مأرب

یک رسانه عرب زبان در یادداشتی با پرداختن به تحولات استان مأرب یمن نوشت، عربستان شکست در این استان در مقابل ارتش و کمیته های مردمی یمن را احساس نموده است و به همین دلیل و به منظور ممانعت از سقوط مرکز مأرب و تسلط نیروهای یمن بر آن روی یک طرح جدید کار می نماید....

10 اردیبهشت 1400

عربستان، استقبال بن سلمان از الکاظمی در فرودگاه

نخست وزیر عراق عصر امروز چهارشنبه با استقبال ولیعهد سعودی وارد عربستان شد.

8 اردیبهشت 1400

قالیباف: قانون مجلس بازی را تغییر داد و گشایش ایجاد کرد

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در اولین نطق پیش از دستور سال جاری خود صحن علنی مجلس ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و اعیاد مبارک شعبانیه، از قراداد ایران و چین استقبال کرد او همچنین نکاتی را درباره گفت وگوهای برجامی بیان نمود. به گفته قالیباف قانون...

5 اردیبهشت 1400

قصه موفقیت دارن هاردی، نویسنده و سخنران حوزه موفقیت

هر کسی که دنبال راه و رمزهای پیروزیت بگردد، حتما جایی نام و نشانی از دارن هاردی می شنود. این مطلب را دنبال کنید تا با این نویسنده و سخنران پیروز حوزه پیروزیت آشنا شوید.

3 اردیبهشت 1400

خبرنگاران انتخابات شرکتهای سهام عدالت بزرگترین انتخابات مالی کشور است

زنجان - خبرنگاران - مدیرکل امور مالی و دارایی استان زنجان گفت: انتخابات شرکتهای استانی سهام عدالت به عنوان بزرگترین انتخابات مالی کشور است که پس از آن سهام عدالت مشمولین غیرمستقیم، توسط شرکت های سرمایه گذاری استانی مدیریت می گردد.

2 اردیبهشت 1400

با شفاف سازی عملکرد مناطق آزاد از تضییع بیت المال جلوگیری شد

تهران (پانا) - مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه مالی گفت با شفاف سازی عملکرد مناطق آزاد از تضییع بیت المال جلوگیری به عمل آمده است.

31 فروردین 1400

تامین گوشت مرغ مورد احتیاج ماه مبارک رمضان

خبرگزاری خبرنگاران-معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ گونه نگرانی برای تامین گوشت مرغ مورد احتیاج ماه مبارک رمضان وجود ندارد.

30 فروردین 1400

خبرنگاران 18هزار نفر با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان کرمان صاحب شغل شدند

کرمان - خبرنگاران - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان گفت: این صندوق از ابتدای دولت یازدهم تا به امروز پیروز به پرداخت تسهیلات برای 23هزار و 445 فقره پرونده کار آفرینی شده که موجب خلق 18هزار فرصت جدید شغلی شده است.

28 فروردین 1400

زندگی نامه سیدعلی صالحی به چاپ سوم رسید

به گزارش خبرنگاران ، کتاب راه دور... عنوان خاطرات و زندگی نامه سید علی صالحی، آشناترین نام زنده معاصر در شعر است که با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شده است.

27 فروردین 1400

سردار جلالی: ولنگاری در فضای مجازی بزرگترین ظلم به مردم و ظرفیت های بزرگ این فضا است

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ولنگاری در فضای مجازی بزرگترین ظلم به مردم و ظرفیت های بزرگ این فضا در جهت پیشرفت و تقدیم دودستی آن به دشمن برای اجرای انواع عملیات شناختی در شرایط جنگ مالی است.

26 فروردین 1400

تردد نوروزی نسبت به سال قبل 52 درصد افزایش دارد

تهران (پانا) - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، از تردد یک میلیون و 730 هزار خودرو در محورهای کشور خبر داد و گفت: مردم در صورت الزام به سفر حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

24 فروردین 1400

اتحادیه اروپا تصویب توافق تجاری با انگلیس را به تعویق انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مجلس اروپا در اعتراض به اقدام اخیر دولت انگلیس برای ادامه کنترل تجارت مواد غذایی بین انگلستان و ایرلند شمالی، از مشخص تاریخ رای گیری برای تصویب معامله تجاری اتحادیه اروپا و بریتانیا خودداری کرد.

23 فروردین 1400
تعداد: (465)