داور بین المللی دوومیدانی: تنها نماینده ایران در سمینار فنی آسیا بودم اما فدراسیون خبر حضورم را منعکس نکرد

به گزارش اینمن، داور بین المللی دوومیدانی کشورمان از حضورش به عنوان تنها داور ایرانی این رشته در سمینار فنی آنلاین آسیا اطلاع داد.

داور بین المللی دوومیدانی: تنها نماینده ایران در سمینار فنی آسیا بودم اما فدراسیون خبر حضورم را منعکس نکرد

شهرام شهبازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی اینمن، درباره حضورش در سمینار فنی آنلاین آسیا گفت: یک دوره سمینار فنی داوران و نمایندگان فنی در رشته دوومیدانی طی روزهای 9 تا 12 تیر ماه و هر روز به مدت چهار ساعت به صورت آنلاین برگزار گردید. قرار بود این سمینار در اردیبهشت ماه و به صورت حضوری برگزار گردد، اما شیوع ویروس کرونا باعث شد تا مسئولان تصمیم به برگزاری آنلاین بگیرند.

وی در ادامه اضافه نمود: از هر کشور حداقل یک داور یا یک نماینده حضور داشتند و من تنها نماینده از جامعه داوری ایران بودم که به این سمینار دعوت شدم. چهار مدرس از کشورهای فرانسه، انگلیس، استرالیا و پرتغال به عنوان مدرس در این سمینار حضور داشتند.

داور بین المللی دوومیدانی کشورمان که سابقه حضور در بازی های آسیایی 2018 اندونزی و چندین دوره شرکت در مسابقات بین المللی و آسیایی را در کارنامه دارد، ادامه داد: بنده حضورم را به اطلاع سرپرست و دیگر مسئولان فدراسیون رساندم و حتی تصاویر مربوطه را نیز به آنها ارسال کردم و انتظار داشتم تا این حضورم به عنوان یک ایرانی در این سمینار منعکس گردد و سایرین نیز از این اتفاق آگاه شوند، اما این اتفاق رخ نداد. به هرحال طی چند ماه اخیر، این یکی از معدود اتفاقات بین المللی برای دوومیدانی ایران بود و علاقه مند بودم که فدراسیون این موضوع را به اطلاع جامعه دوومیدانی برساند تا همه متوجه شوند داوران دوومیدانی در ایران چنین توانایی هایی دارند. من 15 سال است که داوری می کنم و خیلی اهل خودنمایی نیستم، اما به هرحال این انتظار وجود داشت که خبر حضورم در این سمینار از سوی فدراسیون مورد توجه قرار بگیرد و منعکس گردد.

شهبازی گفت: در سرانجام این سمینار چهار روزه، شخصاً به یکی از مدرسان پیشنهاد دادم که پس از عادی شدن شرایط در جهان و تمام شدن دوران شیوع کرونا در کشورها مختلف، یک دوره بین المللی در ایران و برای داوران و نمایندگان کشورمان برگزار گردد که آن مدرس نیز استقبال کرد و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1139

به "داور بین المللی دوومیدانی: تنها نماینده ایران در سمینار فنی آسیا بودم اما فدراسیون خبر حضورم را منعکس نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور بین المللی دوومیدانی: تنها نماینده ایران در سمینار فنی آسیا بودم اما فدراسیون خبر حضورم را منعکس نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید