دردسر مخالفت با ازدواج دختر 16 ساله

به گزارش مجله اینمن، مرد میانسال وقتی با ازدواج دختر 16 ساله اش مخالفت کرد تصور نمی کرد چند روز بعد دخترش ناپدید گردد.

دردسر مخالفت با ازدواج دختر 16 ساله

به گزارش ایران، اوایل تیر ماه مرد میانسالی نزد پلیس رفت و مدعی شد دختر 16 ساله اش ربوده شده است. وی گفت: دخترم ملیکا، دانش آموز است و هنوز دیپلمش را هم نگرفته، با این حال می خواست با پسری به نام امیر که 25 ساله است و در فضای مجازی با او آشنا شده بود ازدواج کند. اما چون می دانستم ملیکا احساسی و در فضای مجازی و بدون شناخت طرف مقابل تصمیم گرفته با این ازدواج مخالفت کردم.

وی ادامه داد: از طرفی وقتی فهمیدم این پسر وضع اقتصادی خوبی ندارد بیشتر مخالفت کردم، چون دختر من در خانواده ای مرفه بزرگ شده و هیچ کمبودی نداشته است. مخالفت های من و اصرار ملیکا برای ازدواج ادامه داشت تا اینکه روز گذشته دخترم برای تماشا یکی از دوستانش از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. تلفن همراهش هم خاموش است وقتی به دوست ملیکا زنگ زدم فهمیدم دخترم به خانه او نرفته و احتمال می دهم امیر او را ربوده باشد.

با شکایت مرد میانسال تحقیقات به دستور بازپرس حمیدرضا رستمی شروع شد. در آنالیز های اجرا شده، معین شد همزمان با ناپدید شدن دختر 16 ساله، خواستگار او نیز ناپدید شده است.

تحقیقات برای یافتن ملیکا ادامه داشت تا اینکه پس از چند روز، تلفن همراه دختر نوجوان روشن شد. اما در ادامه تیم تحقیق دریافتند تلفن در اختیار مردی میانسال است، وی به مأموران گفت: دو روز قبل دختر نوجوانی این تلفن را که خیلی گرانقیمت بود برای فروش به مغازه ام آورد، چون کارتن گوشی تلفن را نیاورده بود ابتدا فکر کردم سرقتی است، اما اصرار های دختر نوجوان باعث شد به حرف هایش اعتماد کنم. دو میلیون و پانصد هزار تومان به او دادم و قرار شد مابقی پول را بعد از تحویل کارتن تلفن همراه، به او پرداخت کنم که تا الان خبری از او نشده است.

در بازبینی دوربین های مداربسته مغازه و تحقیقات اجرا شده، معین شد مرد مغازه دار واقعیت را می گوید.

بدین ترتیب فرضیه آدم ربایی رنگ باخت و بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی مرکز دستور ادامه تحقیقات برای یافتن دختر نوجوان و خواستگارش را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 2129

به "دردسر مخالفت با ازدواج دختر 16 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر مخالفت با ازدواج دختر 16 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید