رسانه ها خط مقدم جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران هستند

به گزارش اینمن، محمد خُدادی با بیان اینکه رسانه ها خط مقدم جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران هستند، گفت: با حضور هوشمندانه و مسئولانه رسانه ها قطعاً هم در جنگ اراده ها پیروز می شویم و هم از این شرایط سخت تحمیلی، عبور خواهیم کرد.

رسانه ها خط مقدم جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران هستند

به گزارش اینمن به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، محمد خٌدادی رونق فراوری را موتور محرک کشور در شرایط کنونی دانست و توضیح داد: تقویت فرهنگ کار و کوشش، مرز عبور ایران از شرایط سخت فعلی است که حاصل جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران است.

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وضعیت منطقه و بعضی تحولات بین المللی، هدف آمریکا از جنگ تحمیلی مالی با ایران را سیاه نمایی، نمایش ناکارآمدی، تزریق ناامیدی و تشدید بحران در کشور عنوان و اعلام کرد: رسانه ها با فراوری محتوای واقعی از فضای امروز کشور می توانند توطئه های آمریکا و متحدانش را در گسترش جنگ مالی و تفرقه افکنی در منطقه نقش برآب نمایند.

وی نقش مؤثر رسانه ها در جنگ تحمیلی 8 ساله را نمونه تاریخی مناسبی در این عرصه عنوان و اعلام کرد: در شرایط امروز هم می توان با استفاده از تجربه های پیشین و بهره مندی از ظرفیت های موجود در فضای نوین رسانه ای به مصاف این جنگ تحمیلی مالی رفت و با تقویت همبستگی، همدلی، همکاری و هم افزایی با حمایت دولت، اراده ملت ایران را بر توطئه گران و بدخواهان نظام تحمیل و کشور را برای حل مسائل و عبور از شرایط جاری مهیا کرد. خُدادی اضافه کرد: با حضور هوشمندانه و مسئولانه رسانه ها در خط مقدم جنگ تحمیلی مالی، قطعاً هم در جنگ اراده ها پیروز می شویم و هم از این شرایط سخت تحمیلی، عبور خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 209

به "رسانه ها خط مقدم جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ها خط مقدم جنگ تحمیلی مالی آمریکا علیه ایران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید