سوگل طهماسبی: کمی با هم مهربان تر باشیم

به گزارش اینمن، سوگل طهماسبی می گوید تا به امروز پیشنهادی برای حضور در شبکه نمایش خانگی نداشته است اما او هم مثل هر بازیگری دوست دارد در قاب رسانه های مختلف دیده گردد.

سوگل طهماسبی: کمی با هم مهربان تر باشیم

این بازیگر ایفای نقش در سریال های تلویزیونی را از سال 83 بازی در مجوعه مروارید سرخ (مسعود رسام و شاپور قریب) آغاز نموده است. بازی در مجموعه های گاندو، دنگ و فنگ روزگار، یوسف پیامبر(ع) و روزگار قریب از دیگر نقش آفرینی های این بازیگر است.

او درباره رونق سریال های نمایش خانگی و تمایل به بازی در این مجموعه ها گفت: یک بازیگر دوست دارد در تمام قاب ها دیده گردد. چه سینما، چه تئاتر و چه تلویزیون. در سیمای خانگی هم هر بازیگری دوست دارد کار کند. بُردی که شبکه نمایش خانگی دارد، دیده شدنی که در آن هست، روایت قصه ها و پوشش متفاوت نسبت به تلویزیون از جمله جذابیت هایی است که فکر می کنم بیشتر بازیگران را ترغیب کند تا با شبکه نمایش خانگی کار نمایند.

او با تاکید بر قصه های متفاوتی که در سریال های شبکه نمایش خانگی کار می گردد، ادامه داد:

طبیعتا اینکه بیننده هزینه می نماید و می رود دی وی دی را خریداری می نماید و منتظر است تا هر هفته یک قسمت بیاید و درباره سریال در خانه حرف می زند، برای هر بازیگری می تواند جذابیت داشته باشد.

طهماسبی با بیان اینکه متاسفانه تا کنون پیشنهادی برای کار در نمایش خانگی نداشته است، درباره مشغله های کاری اش شرح داد: این روزها بیشتر مشغول کار در تلویزیون بودم و سه سریال برای تلویزیون دارم. نجلا برای ایام اربعین است که از شبکه سه سیما پخش می گردد، سریال بیگانه ای با من است کار آقای احمد امینی که فصل دومش را آرش معیریان کار می نماید و تازه آغاز به کار کردیم و سریال خانه امن.

او ادامه داد:

از سال گذشته درگیر بازی در سریال های بیگانه ای با من است و خانه امن بودم و نجلا را هم دو ماهی می گردد که مشغولش هستم. دیگر مجالی برای کارهای دیگر نبوده است.

این بازیگر نقشش در سریال در حال ساخت خانه امن را متفاوت مطرح نمود و گفت: درباره نقشم صحبت نمی کنم تا داستان لو نرود. دوست دارم مخاطب خودش ببیند و غافلگیر گردد. خانه امن دومین تجربه همکاری من با احمد معظمی است. کارگردان کاربلد و درخشانی است و گروه خوبی است که تعامل خوبی هم با هم داریم. خانه امن سریال جذابی است و مطمئنا می تواند پر بیننده باشد. چیدمان بازیگرها، قصه و نوع ساخت خیلی مهم است.

این بازیگر خانه امن را سریال موفقی دانست که می تواند مخاطب را راضی کند و حضور بازیگرانی چون حمیدرضا پگاه، امین زندگانی و سیما تیرانداز در کنار قصه گیرا و پر کشش را از عوامل جذابیت و دیده شدن این سریال مطرح نمود.

بازیگر سریال کیمیا در خاتمه درباره شرایط این روزهای جامعه و مسائل خانواده ها با وجود کرونا، گفت: درباره پروتکل ها زیاد صحبت شده است اما برای سلامت روح فکر می کنم همه به یک آرامشی احتیاج داریم تا ذهنمان را رها کنیم. همه دچار مسائل مالی، پیچیدگی های خانوادگی و مسائل مختلفی شده ایم. با فیلم دیدن، مطالعه کردن و خودمان را به آرامش دعوت کردن، بخشی از مسائل روحی را خودمان می توانیم درمان کنیم. هر فردی خودش را بهتر از هر کسی می شناسد. کمی با هم مهربان تر باشیم. درست است که مهربانی در بخش هایی از جامعه مثل کادر درمان بیشتر شده اما بخشی هم به خاطر مسائل، مهربانی هایشان را از یاد برده اند. همه چیز عجیب و غریب است که هیچکدام تجربه نکردیم خودمان باید به خودمان و یکدیگر یاری کنیم.

منبع: همگردی
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: inman.ir شناسه مطلب: 1197

به "سوگل طهماسبی: کمی با هم مهربان تر باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوگل طهماسبی: کمی با هم مهربان تر باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید